Μετάβαση στο περιεχόμενο

Γράμμα ΤΣΜΕΔΕ Ιανουάριος 2009


TheoTDM900

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 28
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για λογαριασμό της ΕΤΕ δώσατε τον ειδικό λογαριασμό μηχανικού ή κάποιον άλλο? παίρνω τηλέφωνο καθημερινά στο νούμερο που αναγράφει πάνω η επιστολή για διευκρυνίσεις και ως εκ θαύματος είναι ΠΑΝΤΑ κατειλλημένος................

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον ειδικό λογαριασμό τον χρησιμoποιώ και για τις συνναλαγές μου με επιταγές.

Αρα αφού μπορώ να τον χρησιμοποιήσω έτσι, μπορώ να τον χρησιμοποιήσω και για τα νοσήλεια :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έστειλα στο Nnos@ και δεν μου ήρθε επιστροφή ότι δεν έφθασε οπότε υποθέτω ότι λειτουργεί το e-mail.

 

 

ναι ΟΚ.

 

Αλλά τίκαρα την επιβεβαίωση και λήψης και ανάγνωσης και δεν μου ήρθε.

 

1) ή ο λαμβάνων τα μέιλ δεν αποδέχεται να αποσταλεί επιβεβαίωση (που να μην τον χαρακτηρίσω αν το κάνει)

2) κάτι άλλο

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το έλαβα. Δε μου αρέσει και πολύ η ιδέα να στείλω τον τραπεζικό μου λογαριασμό με mail. Προτιμώ έπί τόπου να συμπληρώσω κάποια αίτηση. Θα περάσω από το ΤΣΜΕΔΕ έτσι κι αλλιώς την άλλη εβδομάδα οπότε θα ρωτήσω παιδιά και θα σας πω.

Link to comment
Share on other sites

Φιλάκια στα μαγουλάκια!

 

Να δείτε κι εσείς τη γλύκα. Καλά...με έπιασε η κακία μου.

 

Το ότι θα αργούν να μπουν τα λεφτά να το θεωρείτε δεδομένο. Τουλάχιστον θα γλυτώσετε (αν ζείτε Αθήνα, Σαλόνικα τουλάχιστον) κατάντιες του τύπου να μην υπογράφουν σύμβαση με το γιατρό που θα ελέγχει τα δικαιολογητικά και θα εγκρίνει τα έξοδα με αποτέλεσμα να κυλάνε οι μήνες σαν το νεράκι.

 

Στην Κοζάνη πάντως βαριούνται να σημειώσουν κάπου τους λογαριασμούς και πρέπει να τους θυμάσαι όταν πας να προσκομίσεις την όποια χαρτούρα). Α, και εδώ στηρίζουμε μόνο τη...δικιά μας :lol: τράπεζα.

Link to comment
Share on other sites

ολόδικιά μας.

 

Λέω να πάω να παρακολουθήσω και Συνέλευση των μετόχων την επόμενη φορά !!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον ειδικό λογαριασμό τον χρησιμoποιώ και για τις συνναλαγές μου με επιταγές.

Αρα αφού μπορώ να τον χρησιμοποιήσω έτσι, μπορώ να τον χρησιμοποιήσω και για τα νοσήλεια :)

 

Θα σου τα κρατάει η τράπεζα για 15 ημέρες τα χρήματα όμως σε αυτόν τον λογαριασμό σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Οχι, για τις επιταγές τουλάχιτον, ακόμα και την ίδια ημέρα (σπάνια το κάνω αλλά μερικές φορές..) γίνεται η είσπραξη της επιταγής.

Link to comment
Share on other sites

@Evan

 

όχι βέβαια.

 

Από που προκύπτει αυτό ?

 

Άλλο αμοιβές άλλο οι υπόλοιπες καταθέσεις.

 

Εγώ τον όψεως μηχ/κου ΕΤΕ τον χρησιμοποιώ για 1002 άλλα χωρίς πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.