Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ποιό πρόγραμμα για στατικά (οπλισμένο σκυρόδεμα);


Adavis

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 448
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Χαιρετώ την όμορφη παρέα των Μηχανικών. Δεν θα πρωτοτυπήσω αφού θα θέσω και εγώ το ίδιο ερώτημα σχετικά με την επιλογή στατικού προγράμματος. Ύστερα από έρευνα αγοράς από φίλους που χρησιμοποιούν ήδη στατικά προγράμματα, κατέληξα ανάμεσα στο next και στο strad. Όποιος μπορεί να βοηθήσει ας το κάνει...Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.ειμαι φοιτηρια δομικων εργων 3ο ετος και εχω σκοπο του χρονου να μαθω καποιο στατικο η αρχιτεκτονικο προγραμμα.τι θα με συμβουλευατε?

τι ειναι πιο χρησιμο?στατικο η αρχιτεκτονικο?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά ρίξτε μια ματια κ σε αυτό: http://www.csihellas.gr/index.asp?mod=articles&id=70

πολύ καλή τιμή.

Βέβαια χρειάζεται μετά να πάρεις κ τα EC PRAXIS δηλαδή κανένα 1000 ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

Ας μην είμαστε αυστηροί Evan, πρώτη του δημοσίευση είναι, μπορεί να μην το είδε.

 

@kapnicious

Κοίταξε ΑΥΤΗ τη δημοσίευση. Υπάρχει κατάλογος με όλα ή σχεδόν όλα τα προγράμματα της αγοράς, στατικά, αρχιτεκτονικά, αμοιβών κ.λπ., τις τρέχουσες προσφορές κ.ά. Αν έχεις να κάνεις κάποια διόρθωση ή να προσθέσεις στον κατάλογο επικοινώνησε μέσω π.μ. με τον αρμόδιο Συντονιστή.

Link to comment
Share on other sites

Evan: Μην ζορίζεσαι πολύ...Δεν είχα παρατηρήσει οτι εκεί αναφέρεται κ αυτή η προσφορά η οποία έχει προκύψει εδώ κ λίγο καιρό.Δηλαδή όσοι παραπάνω λένε την αποψή τους κ προτείνουν προγράμματα κάνουν διαφήμιση? Τότε ο Χάρης που τα έβαλε όλα μαζί με τιμές τί είναι διαφημιστική εταιρεία? Χαλάρωσε λίγο

Χάρη:ευχαριστώ για την επισήμανση

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.