Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εκμάθηση Κάθετων Εφαρμογών Autodesk ?


anchelos

Recommended Posts

Γνωριζετε καπου κοντα στην περιοχη του Πειραια καποιο κεντρο εκμαθηση των καθετων εφαρμογων της Autodesk, οπως Architectural, Civil 3D/MAP 3D, Raster Design?

 

Κανοντας αναζητηση στο διαδικτυο, βρηκα την infotech που παραδιδει σεμιναρια και παιρνεις και πιστοποιητικο, αλλα βρισκεται στην θεσσαλονικη. Καποιες αλλες που εχω βρει στα μερη μου, ειναι μονο για AutoCAD και γενικων σχεδιαστικων πακετων, οχι καθετων εφαρμογων.

 

Γνωριζει κανεις καποιο αλλο AutoDesk training center με πιστοποιητικο παρακολουθηση και καθετες εφαρμογες καπου εδω κοντα?

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζετε καπου κοντα στην περιοχη του Πειραια καποιο κεντρο εκμαθηση των καθετων εφαρμογων της Autodesk, οπως Architectural, Civil 3D/MAP 3D, Raster Design?

 

Κανοντας αναζητηση στο διαδικτυο, βρηκα την infotech που παραδιδει σεμιναρια και παιρνεις και πιστοποιητικο, αλλα βρισκεται στην θεσσαλονικη. Καποιες αλλες που εχω βρει στα μερη μου, ειναι μονο για AutoCAD και γενικων σχεδιαστικων πακετων, οχι καθετων εφαρμογων.

 

Γνωριζει κανεις καποιο αλλο AutoDesk training center με πιστοποιητικο παρακολουθηση και καθετες εφαρμογες καπου εδω κοντα?

 

 

 

Infostudio : http://www.infostudio.gr πολύ κοντά στο σταθμό "ΜΕΓΑΡΟ" του ΜΕΤΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης η σελίδα της Autodesk δίνει για εκμάθηση AutoCAD στην Ελλάδα τα παρακάτω:

1. ARXIS

2. INFOSTUDIO

3. Loulakis Polychronis & Associates Co

4. InfoTECH ATC

Link to comment
Share on other sites

iovo, αυτό είπα και εγώ...

 

πάντως αν δεν σε ενδιαφέρει το πιστοποιητικό από το περιοδικό του ΤΕΕ μπορείς να βρεις ιδιώτες που θα έρθουν στον χώρο σου για ιδιαίτερα μαθήματα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.