Μετάβαση στο περιεχόμενο

Kαλημερο...καλησπερο...καληνύχτες


X.R.Y.S.A

Recommended Posts

Δεν θέλω να σας πανικοβάλω, αλλά έχω καταφέρει και έχω αποδικοποιήσει τα nicknames σας και ξέρω ποιος είναι ποιος !!!

Επειδή είμαι άνθρωπος χαμηλών τόνων και λογικός (!?!?) και να μην βγάλω τις αληθινές σας ταυτότητες στον αέρα, θα σας δώσω ένα λογαριασμό μου στο Lichtenstein, όπου ο καθένας με 10.000€ μπορεί να γλυτώσειν την αληθινή του ταυτότητα. (Η τιμή είναι φιλική γιατί τόσο καιρό στο forum είναι σαν να σας ξέρω προσωπικά).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επιτέλους μετά από περίοδο χωρίς πρόσβαση αφήνω και εγώ πίσω μου τα χανιά, το πολυτεχνείο, τις εργασίες, τις αναφορές, τα εργαστήρια κλπ κλπ και πάω αθήνα... πετάω σε 3 ώρες:D

 

 

ΥΓ: Αν πριν από 3 χρόνια μου έλεγε κανείς ότι θα χαιρόμουν που επιστρέφω αθήνα με τέτοιες ζέστες θα τον θεωρούσα τρελό...:P

Link to comment
Share on other sites

panos έχω ανοίξει θέμα στο facebook για την ταυτότητα των μελών. Όποιος θέλει να αποφύγει ποταπούς εκβιασμούς τέτοιου είδους μπορεί ανεπιφύλακτα να απαντήσει εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.