Μετάβαση στο περιεχόμενο

Kαλημερο...καλησπερο...καληνύχτες


X.R.Y.S.A

Recommended Posts

Όσον αφορά στην ανωνυμία.. που στην ουσία δεν υπάρχει.

(Εμένα με γνωρίζουν τουλάχιστον 50 άτομα από εδώ μέσα με όνομα και επίθετο.)

Υπάρχει κανένας λόγος να γίνει πιο φανερό το ποιος είναι ο καθένας μας?

Νομίζω πως όχι.

Θα είναι καλό να γίνουν όλα επώνυμα? Πάλι όχι. Και να μην πάμε σε δύσκολα. Το πιο απλό...πως θα πιστοποιηθεί η ταυτότητα του καθένα από εμάς?.

Από την άλλη κάποιος νέος μηχανικός μπορεί να ντρέπεται να ρωτήσει κάτι (δεν είναι απίθανο).

Εξάλλου το έχω πει και έχει γίνει πολλές φορές.

Όποιος έρχεται στα Χανιά θα μου στέλνει π.μ και θα πηγαίνουμε τουλάχιστον για καφέ.

'Έρχεται και καλοκαίρι!

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι λες τώρα εν ωρα εργασίας Αρη???

ΥΠΕΡΟΧΑ Χανιά

μυλος του κερατα(απίστευτο φαγητό)

λίμνη Κουρνά (το ωραιοτερο μπανιο σε λίμνη προσοχή στις χήνες, δαγκώνουν τα gliderata μαγιω!!!)

φαλασαρνα!!!!!!! και αλλα υπεροχα μερη και τοπια

 

ενα παραπονο μονο.... πηγα στην Κρητη για να δω ενα ''μακελιο'' εναν καυγα μια βεντετα, κατι βρε παιδι μου αλλα .....ηταν όλοι φιλόξενοι-γλυκομιλητοι-εξυπηρετικοι-handsome....

 

διακοπές στην Κρητη!!!!! the best!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΥΣΑ έπρεπε να φύγεις από τα τουριστικά, να ανέβεις στο βουνό αλλά και να προκαλέσεις πάρα πολύ...αν και τις γυναίκες τις πειράζουν μόνο πονηρά!

 

mred-akias δεν νομίζω ότι υπάρχει η χρονική δυνατότητα για πολλούς καφέδες αλλά φυσικά μπορούμε να τα πούμε...ελπίζω να μην φανεί η ηλικιακή διαφορά!

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΥΣΑ έπρεπε να φύγεις από τα τουριστικά, να ανέβεις στο βουνό αλλά και να προκαλέσεις πάρα πολύ...αν και τις γυναίκες τις πειράζουν μόνο πονηρά!

 

βρε Αρη δεν εννοούσα να σφαξουν εμένα οι Κρητικοι!!!!!:shock:

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω για κρήτη..είναι και πάσχα... πέρισυ είχα πάει για δυο βδομάδες το πάσχα και έμεινα ένα μήνα τελικά.. πανέμορφα και χωρίς δουλειά κιόλας!... φέτος...:(

Όποιος δεν την έχει επισκεφθεί να σπεύσει...(ελπίζω να μην θεωρείται διαφήμιση) :)

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΥΣΑ έπρεπε να φύγεις από τα τουριστικά, να ανέβεις στο βουνό αλλά και να προκαλέσεις πάρα πολύ...αν και τις γυναίκες τις πειράζουν μόνο πονηρά!

 

βρε Αρη δεν εννοούσα να σφαξουν εμένα οι Κρητικοι!!!!!:shock:

 

:P

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.