Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΕΣ ΣΕ ΜΠΑΝΙΟ


Recommended Posts

6 λεπτά πριν, ΝΙΚΟΣΤΡΙ said:

δεν αντιλέγω , αν και στις ηλεκτρολογικες εγκαταστασεις  τις εχω ''δουλεψει'' ολες ,  δεν μπήκα ποτε  στο κόπο να μάθω για τις ιδιότητες  τους                                      

φ studio .jpg

φ studio2 .jpg

αυτή η μπλε που δείχνεις ινοσανίδα θεωρείται (η guardex). η κλασική ανθυγρή είναι πράσινη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 ώρα πριν, kotor9 said:

αυτή η μπλε που δείχνεις ινοσανίδα θεωρείται (η guardex). η κλασική ανθυγρή είναι πράσινη.

διαφημιση   κανς?

Edited by ΝΙΚΟΣΤΡΙ
Link to comment
Share on other sites

9 λεπτά πριν, ΝΙΚΟΣΤΡΙ said:

διαφημιση   κανς?

Απλά σου απαντώ ότι η μπλε είναι ινοσανιδα γνώστης οικογένειας και όχι αυτό που λέγαμε ανθυγρη . Τώρα τι να σου πω αν ανέβουν οι πωλήσεις της kn...f από το σχόλιο μου μάλλον πρέπει να με κάνουν τουλάχιστον προϊστάμενο marketing τους.

Edited by kotor9
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, ΝΙΚΟΣΤΡΙ said:

....αν και στις ηλεκτρολογικες εγκαταστασεις  τις εχω ''δουλεψει'' ολες , ...

 

εσύ για εργασίες ηλεκτρολογικές σίγουρα σε βολεύει η γυψοσανίδα διότι με ένα απλό κοπίδι κάνεις την εργασία σου...

η ινοσανίδα είναι λίγο πιο απαιτητό το ζήτημα της κοπής..... για αυτό δεν την θυμάσαι διότι δεν την πέτυχες .... θα το θυμώσουν 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.