Μετάβαση στο περιεχόμενο

Καλοκαιρινές διακοπές 2009


giannist

Recommended Posts

Oυφ...... αντε να κλείσουμε κι εμείς νά παω να την αράξω στη Χαλκίδα και να κάνω το γύρω της Εύβοιας!!! Β. Εύβοια παιδιά είναι καταπληκτικά....

Καλά να περάσουμε όλοι :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 165
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επιτέλους έφτασε η πολυπόθητη στιγμή που θα απαλλαγείτε (μόνο για 15 μέρες, μην χαίρεστε) από την παρουσία μου.

Μην τυχόν και "ανοίξει" κανείς -εν τη απουσία μου- θέμα περί Πατρίδας (και τα σχετικά)· αλοίμονό του.:):):)

Link to comment
Share on other sites

Καλές διακοπές και καλά να περάσετε αγαπητοί μου φίλοι. Σας συνιστώ κάποια βιβλία για να ξεκουραστείτε στην παραλία. (Βασικά προβλήματα της αρχαίας φιλοσοφίας, Η παλαιά διαμάχη ποίησης και φιλοσοφίας,)

 

Ναι, ναι ακριβώς αυτά θα διαβάσουμε στις διακοπές...

 

...Κάπου στην αποθήκη έχω θαμμένη μια συλλογή από Αστερίξ, Λούκυ Λούκ και όόόόλους τους Αρκάδες 8-)

 

Πάντως, για να λέμε και καμμιά αλήθεια, πέρισυ το καλοκαίρι (ή πρόπερσι ήταν; ) είχα διαβάσει την κάθοδο των μυρίων σε μυθιστόρημα... Το είχε ο Ελεύθερος Τύπος, τον οποία είχα αγοράσει κατ' εξαίρεση γι' αυτόν και μόνο τον λόγο...

 

 

Άντε παιδιά! Καλές διακοπές και Καλή αντάμωση και από μένα... Θα έχω laptop μαζί μου αλλά ελπίζω να μην τον χρησιμοποιήσω!!!

Link to comment
Share on other sites

άσε μας ρε pappos που θα δώσουμε και 22 ευρώ για το καθένα από τα βιβλία σου ενω το αισθησιακο σεξ κάνει μόνο 8 http://www.florasfun.gr/index.php?target=products&product_id=131571

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους έφτασε η πολυπόθητη στιγμή που θα απαλλαγείτε (μόνο για 15 μέρες, μην χαίρεστε) από την παρουσία μου.

Μην τυχόν και "ανοίξει" κανείς -εν τη απουσία μου- θέμα περί Πατρίδας (και τα σχετικά)· αλοίμονό του.:):):)

 

 

Καλή ξεκούραση Chilon!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτούς που θα φύγουν να ευχηθούμε καλές διακοπές. Κυρίως όμως να ευχηθούμε καλό κουράγιο σε εμάς που θα μείνουμε εδώ 8-)

Link to comment
Share on other sites

τελικά και εγώ no go στις διακοπές...έγιναν ένα κάρο πράγματα και δεν προλαβαίνω να πάω...:rolleyes: Καλό μας κουράγιο και καλές διακοπές στους υπολοίπους...

Link to comment
Share on other sites

σιγα βρε christopografow πόσο ειναι και ο στρατός πλέον.

 

άσε που θα κάνεις ζωάρα. 10κιλά βαρύτερος θ'απολυθεις και με την ικανοτητα να κοιμάσαι όπου κάθεσαι.

 

τι εγινε με τις εξετάσεις του ΤΕΕ? σκίσαμε?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.