Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μπιστολιές


Evan

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 71
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

καλα να δολοφονηθει ο φεσατζης δεν το εχω ξανακουσει. Σε ανακρίνανε εσενα που ειχες και διαφορες με τον μακαριτη?

 

ρε φίλε,μην είσαι σκληρός.Δεν ήταν φεσατζής ο άνθρωπος,απλά δεν πρόλαβα να τελειώσω τη δουλειά πριν τον φάνε....είχα πάρει προκαταβολή.Τέλως πάντων σε τέτοιες περιπτώσεις δεν έχουμε να λέμε κ πολλά....

 

Τώρα,όσον αφορά τί γέλιο βγάζει το θρεντ:ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!φτου-φτου-φτου θα κρεμάσω φεσοπαγίδες κ βουντού έξω από το γραφείο,μαζί με κατάρες από μαύρους μάγους της Ορλεάνης!!!!

 

Δέχομαι κ πελάτες χωρίς μετρητά,αρκεί να έχουν ΟΡΑΜΑ!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Τους πελάτες ΟΡΑΜΑΤΙΣΤΕΣ, εννοώ συνάδελφε..

Εμείς με την αξία μας και τη δουλεία μας.Είπαμε να σκεφτόμαστε θετικά αλλά μην παίρνουν και τα μυαλά μας αέρα για joker (το ξέρω ότι αστειεύεσαι Evan).Έπειτα οι πελάτες θα πρέπει να μας κρατούν σε μια εγρήγορση, σε μία δραστηριότητα..Αυτό είναι το μικρόβιο εξάλλου του επαγγελματία μηχανικού. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
γιατί είμαστε και μεις κάτι κωλόπαιδα...

γιατί πάει "συνάδελφος" στην οικοδομή μου και αρχίζει τον ιδιοκτήτη...αυτό δε θέλει καν θεμελίωση (πραγματικό γεγονός)...και ο ιδιοκτήτης ο ηλίθιος τον πιστεύει...και όταν ζήτησα το όνομα του μηχανικού για να τον καταγγείλω για τη μ@λ@κία που τον δέρνει (γιατί ισχυρίστηκε ότι έκανε την δίπλα οικοδομή με μπαζωμα!!!!!!!!!!!!!! - λέει), μου λέει πως αφού μπορεί να το κάνει χωρίς θεμελίωση είναι καλύτερος....

αποτέλεσμα...δήλωσα παραίτηση από την επίβλεψη και τώρα με παρακαλάει και του έδωσα ένα πιρούνι να τσιμπήσει ένα @ρ...δι

 

 

Ενα εχω να πω ολη η περιγραφη σου ηταν λακωνικη και με ουσια...και ακομα δεν εχω σηκωθει απο το πατωμα απο τα γελια.

Για να μην παρεξηγηθω, θεωρω αστεια την περιγραφη σου και οχι το γεγονος.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

καταλαβαίνω πολύ καλά τι τραβάτε όλοι σας με τους πελάτες.

Αλλά ρε παιδιά,εγώ που έχω πληρώσει τον μηχανικό και δεν λέει να τελειώσει την άδεια εδώ και ένα χρόνο τι να πώ?μια ο κ****ς του πονεί .Κάθε φορά μου ζητάει και ένα χαρτί που και καλά το χει χάσει και εγώ έχω χάσει τον ύπνο μου .

Τι να κάνουμε?λεφτά δεν παίζουν για να το αναθέσω αλλού ,οπότε και γω κολιτσίδα και υπομονή.

Βλέπετε και οι ιδιώτες τα φτωχαδάκαι έχουν και αυτοί τον πόνο τους με κάτι μηχανικούς (ο θεός να τους κάνει)

Πάντα σας διαβάζω και έχω βοηθηθεί πολύ από τις απόψεις σας αν και δεν έχω ποτέ υποβάλει ερώτημα(φοβάμαι το κράξιμο)

 

Καλή συνέχεια σε όλους

Link to comment
Share on other sites

τραβάω πολλές φρίκες και λέω να το κρατήσω ...χαχαχαχ

 

όσο για τις λεπτομέρειες δεν θέλω να γίνω κουραστική .μου αρκεί που πήγα και ρώτησα και άλλους συναδέλφους σας και μου έιπαν ότι έχω δίκιο αλλά άντε να το βρείς,το οίκημα είναι στην λάρισα και γώ αθήνα (το τι τρέξιμο έχω ρίξει ,τι λεφτά εχω χαλάσει δεν περιγράφεται ,) ,με αυτόν που έμπλεξα και επειδή το ταμείον είναι μείον λέω να το παλέψω λίγο ακόμα και ο θεός βοηθός .Γιατί η νέα ανάθεση θέλει και λεφτά και καθότιν τίμια βιοπαλαίστρια ,που δεν τα χω τώρα, δεν θέλω να κοροιδέψω κάποιον μηχανικό (τύπου ξεκίνα και βλέπουμε)

Ειμαι εγλωβισμένη αλλά θα το παλέψω λίγο ακόμα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.