Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μπιστολιές


Evan

Recommended Posts

Χαχα!Βρήκα νετ καφέ (για δουλειά φυσικά during vacanze) κ μπήκα!

 

Φέσια:1.400 ευρώ,γιατί ως γνωστόν είμαι μεγάλος σπασ@@@χίδης κ δεν νοώ να ''καταλάβω'' τον κοσμάκη για τις δυσκολίες που περνάει!:lol:

οπότε το φέσι μου είναι μικρό ακόμα κ κάνω ΠΟΛΥ μεγάλη προσπάθεια να παραμείνει έτσι!

 

1.Δεν μετράω λεφτά ''κάτω από το τραπέζι'' κ εντός της συμφωνίας during worktime σε Εταιρείες,μή καταγεγραμμένα πουθενά κ συμφωνημένα ως bonus γιατί ξεπερνάω την πενηνταρούμπα.....

 

2.Εξαίρεση α-π-ι-σ-τ-ε-υ-τ-η:πελάτης μου δολοφονήθηκε.....οπότε ούτε αυτό δεν το μετράω στα φέσια βεβαίως-βεβαίως,γιατί πάνω απ' όλα είμαστε άνθρωποι....

 

Την καλησπέρα μου!

 

Κ επειδή δέχομαι συνέχεια pms για το ποιός είναι το avatar μου,είναι ο gaius baltar από battlestar gallactica.

 

Αυτά

 

όποιος δεν πληρώνει θα του στέλνω τον ivan....;) :lol: o ivan κοστίζει 200 ευρώ την επίσκεψη,οπότε θεωρητικά πρέπει να ικανοποιεί το φέσι το value for money για να χαλάσει ο ivan το μανικιούρ του...:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 71
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

2.Εξαίρεση α-π-ι-σ-τ-ε-υ-τ-η:πελάτης μου δολοφονήθηκε.....οπότε ούτε αυτό δεν το μετράω στα φέσια βεβαίως-βεβαίως,γιατί πάνω απ' όλα είμαστε άνθρωποι....

 

 

Κυρίες και κύριοι ο zavi!!! Φίλε μόνο σε σένα μπορούν να συμβούν αυτά, χα,χα!!:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

α δεν παιζω ρε zavi νόμιζω οτι μιλάγαμε μόνο για ελευθερο επάγγελμα.

 

αμα ειναι να μετραμε τα συμφωνημενα bonus που δεν πήραμε ποτέ σαν υπάλληλοι, θα σου βγω νικητής με κατεβασμενα χερια - 10 χρονάκια στο περίμενε ήμουν και αντι για περίπου 100.000 με 150.000 (βάση συμφωνίας) πήρα...........20.000 συνολικά σε εκατο χιλιάδες δόσεις (και σε επιταγές χαχαχα) :)

 

καλα να δολοφονηθει ο φεσατζης δεν το εχω ξανακουσει. Σε ανακρίνανε εσενα που ειχες και διαφορες με τον μακαριτη?

Link to comment
Share on other sites

Χαχα!Βρήκα νετ καφέ (για δουλειά φυσικά during vacanze) κ μπήκα!

 

 

2.Εξαίρεση α-π-ι-σ-τ-ε-υ-τ-η:πελάτης μου δολοφονήθηκε.....οπότε ούτε αυτό δεν το μετράω στα φέσια βεβαίως-βεβαίως,γιατί πάνω απ' όλα είμαστε άνθρωποι....

 

με ποιους έχεις μπλέξει ρε:P

Link to comment
Share on other sites

Kυρίως από τοπογραφικά...

 

Πληρωμή στην παράδοση, αλλιώς δεν παίρνει τίποτα ο άλλος...

 

Κι αν θέλει να δώσει μόνο "100 για τον κόπο μου, να πιω μια μπύρα", παίρνει 1 και μόνο αντίγραφο, χωρίς ΕΓΣΑ και χωρίς σκαρίφημα/απόσπασμα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.