Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΠΑΟΚ είσαι...


dratsiox

Recommended Posts

[attach]intro14.jpg[/attach]

 

Ανοίγω ένα νήμα για όλα τα (Μ)ΠΑΟΚια του michanikos.gr μιας και ειμαστε πολλοί.

Να δώσουμε το παρών και να γράφουμε τα νέα της ομάδας..

post-8017-131887225658_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 63
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

θα το βάλω και δω

 

γιατί τελικά κάποιος ειναι ΠΑΟΚ?

 

http://freddos.yooblog.gr/2009/07/14/1118/

"...Χρειάζεσαι φιλάθλους που θα κάνουν υποδοχή στους παίκτες της ομάδας τους ακόμα και όταν αυτοί βρίσκονται στην καλοκαιρινή προετοιμασία και έρχονται

με…π ο δ ή λ α τ ο !"

δειτε και το σχετικό βιντεο υποδοχής :

 

με σχόλιο από κάτω " pablooooooo ena autografo reeeee...."

Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω πει και είναι γνωστό είμαι ΠΑΟΚ γιατί η ομάδα δημιουργεί και φέρνει τον πολιτισμό προάγει την τέχνη και τον αθλητισμό, έχει ενέργεια και οι φίλαλθοι είναι υπόδειγμα για τους άλλους φιλάλθους.

 

Τα παραπάνω έχουν γραφτεί χωρίς σταλιά αλκοόλ.

Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω πει και είναι γνωστό είμαι ΠΑΟΚ γιατί η ομάδα δημιουργεί και φέρνει τον πολιτισμό προάγει την τέχνη και τον αθλητισμό, έχει ενέργεια και οι φίλαλθοι είναι υπόδειγμα για τους άλλους φιλάλθους.

 

Τα παραπάνω έχουν γραφτεί χωρίς σταλιά αλκοόλ.

 

Αλκοολ σίγουρα όχι... καλαματιανό ίσως?Απο το καλό!!!!!:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Xαχαχαχα ilias

 

Ήθελα να σημειώσω σε αυτό το σημείο καλό είναι να δημιουργηθούν σεμινάρια όπου μέσω αυτώ των προγραμμάτων να γίνεται μια παρουσίαση της ομάδας μας, και να γνωρίζουν και οι υπόλοιποι την πορεία που διέγραψε στην Ευρώπη. Επίσης εορτές και εκδηλώσεις όπου να αναβιώνει το πνέυμα του αθλητισμού γιατί ο ΠΑΟΚ είναι πολύ κοντά στο αρχαίο πνεύμα των Ολυμπιακών αγώνων και αυτό φαίνεται μέσα από τις χάρες και αρετές που ξεδιπλώνονται από την ομάδα και τις εγκαταστάσεις της και τους φιλάλθους της.

 

Επίσης τυχόν προσβλητικά λόγια όπως στην θύρα 4 μυρίζει θυμίαμα κ.τ.λ. είναι γιατί εμείς την Κυριακή αμέσως μετά την εκκλησία πηγαίνουμε στο γήπεδο. Δηλαδή υπηρετούμε και το έργο του Θεανθρώπου κύριοι !!! Είμαστε υπόδειγμα με άλλα λόγια.

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο συμβαινει στο καραισκάκη εδώ και 4 χρονια που εχω διαρκειας στις θυρες 23 και 24 ακριβως πισω απο το τερμα. πφφφφ

 

βιοι παραλληλοι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.