Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αρτιότητα στους Ελαιώνες Πυλαίας


Recommended Posts

Συνάδελφοι θα ήθελα λίγο τα φώτα σας.

Μήπως ξέρει κανείς από εσάς τι γίνεται με τα οικόπεδα στον ελαιώνα πυλαίας Θεσσαλονίκης? Έχω έναν φίλο στον οποίο ο μεσίτης του έδειξε ένα οικόπεδο 1500μ. με πρόσωπο 35μ σε δρόμο. Στην περιοχή υπάρχουν πολλές χτισμένες μονοκατοικίες όλα σε οικόπεδα 1500μ περίπου, υπάρχει περίπτωση κατά παρέκκλιση να είναι οικοδομήσιμο το οικόπεδο? Και αν ναι που να απευθυνθώ για να μάθω περισσότερες πληροφορίες?Η περιοχή είναι εκτός σχεδίου εντός ζώνης.

Link to comment
Share on other sites

Στους ελαιώνες έχω δουλέψει αρκετά.

Υπάρχει μια περιοχή εντός ζώνης χαμηλά στον περιφερειακό.Απο οικισμο Κωνσταντινουπολίτικων. Αλλον οικισμό εκεί κοντά δεν ξέρω, Των τοπογράφων είναι μακριά και η πυλαία εκεί είναι επέκταση.

Επίσης κύρια δημοτική - κοινοτική δεν υπάρχει στους Ελαιώνες.Άρα μάλλον πρόβλημα.

Αν θέλεις στέιλε μου το ΚΑΕΚ η την θέση στο google να σε βοηθήσω.

Γενικά η Πυλαία δεν έχει ακόμα Γ.Π.Σ αλλά είναι εντός ΖΟΕ.

Τώρα που το σκέφτομαι....δεν πιστεύω να είσαι στον Πεντεφούντη Ν.751?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε εκεί που λές δεν βλέπω κάποια σωτηρία.

Αλλά επίσης δεν βρίσκω και αγροτεμάχιο με αυτό το εμβαδό.

Πήγαινε μία βόλτα μεχρι της Τεχνικές Υπηρεσίες του Δήμου με ένα απόσπασμα απο το google και δες αν θα βγάλεις κάποια άκρη.

Αν χρειαστείς κάτι άλλο μου λες

Υ.Γ Ο φίλος σου τους πυλώνες τους είδε?

Link to comment
Share on other sites

ναι τους είδα και εγώ εκεί!Πιάνεται απο το γεγονός οτι έχουν χτίσει και άλλοι εκεί!Είναι αυτό αριστερά απο το κέντρο γονιμότητας .Σε ευχαριστώ παντος για τις απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

τέκτονα80, ο netmin909 ρωτάει κομψά αν το ενδεχόμενο να πεθάνει από καρκίνο, λευχαιμία κλπ, λόγω των πυλώνων αυτός και τα παιδιά του, ο πελάτης σου το σκέφτηκε;;;

 

Σώπα βρε!!!

Φοβίζεις τον κόσμο ...... Δεν υπάρχουν τέτοια πράγματα!!!

Να πάρουμε γη να χτίσουμε κι όπου να 'ναι.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.