Μετάβαση στο περιεχόμενο

Επιδότηση για αγορά σκάφους


nik

Recommended Posts

Ανακοινωθηκε χτες απο το υπουργειο οικονομικών η αποφαση για επιδοτηση νεων μηχανικών για αγορα σκαφους .Η επιδοτηση φτανει μεχρει και το 70% αναλογα τα μετρα του σκαφουςκαι το ποσό ανερχεται μεχρι τα 60.000 ευρω.Για περισσοτερες πληροφοριες θα ενημερωσω αυριο.

Link to comment
Share on other sites

το επιβεβαιωνω και εγω απο πηγες μεσα απο το υπουργειο και πεταω απο την χαρα μου!

η σχετικη αποφαση θα ανακοινωθει αυριο κατα πασα πιθανοτητα και δικαιολογειτε ως προς την δυσκολια των μηχανικων για προσβαση σε απομακρυσμενα νησια της χωρας κατι το οποιο θα επαναδραστηριοπιοιησει την αγονη γραμμη.

Link to comment
Share on other sites

κι ομως!ειναι αληθεια και οχι φαρσα.εγω ηδη εκλεισα ενα 20μετρο με ομορφη καμπινα.70% ειναι αυτο.εσεις?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Υ.Γ

κατι ακουγεται και για επιδοτηση αντιπαροχων μονο για μηχανικους του ΕΜΠ.θα χορηγουν το 50% της κατασκευης αν εχεις διπλωμα του ΕΜΠ... :P

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το πρόγραμμα της επιδότησης έληξε σήμερα. :cry:

 

Άντε και του χρόνου τέτοιες μέρες να δούμε τι πρόγραμμα θα βγει. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κριμα ...Εγω παιδια ισα που προλαβα να παρω μια βαρκουλα 2 μετρα αλλα δυστυχως τα κουπια δεν τα ειχαν ετοιμοπαραδοτα και σημερα δεν μου τα περνουσαν στην επιδοτηση..Τι να κανω...Ξεκιναω σπρωξιμο με τα χερια και θα δω στην πορεια αν μπορεσω να τα παρω μεσω ΟΑΕΔ :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.