Μετάβαση στο περιεχόμενο

Γενική Ελεύθερη συζήτηση περι αυθαιρέτων


parist43

Recommended Posts

βρε καλα τα λες και τα ξερω κι εγω τα κερασματα με τα φαγκροπουλα.

 

δεν ειναι θεμα "ευαισθησιας" ή "ευγενούς πνεύματος", είναι οτι εχω βαρεθει να ακουω οτι μας φταινε ολοι και ολα αλλα αξιοπρεπεια στον καθρεπτη δεν εχει κανενας στη τελικη.

 

να παραδεχτουμε οτι ειμαστε πονηρουληδες ανατολιτες απατεωνισκοι τοτε. μην το παιζουμε κυριλε οπου μας βολευει. αυτο λεω. την πραγματικοτητα την ξερω -

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 32
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να παραδεχτουμε οτι ειμαστε πονηρουληδες ανατολιτες απατεωνισκοι τοτε. μην το παιζουμε κυριλε οπου μας βολευει. αυτο λεω. την πραγματικοτητα την ξερω

με όποιον δάσκαλο καθήσεις , τέτοια γράμματσ θα μάθεις , λέει η σοφή παροιμία .8-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

κυριοι καλησπερα θα ηθελα να με βοηθησετε σε κατι πως μπορω να βρω τα νομιμα τετραγωνικα ενος κτιριου οταν δεν εχω την αδεια?φαινονται καπου σε λογαριασμο υδρευσης ρευματος?κ ειναι δυνατον ενα κτιριο να εχει αυθαιρετα το 80% κ να λειτουργει ως καταστημα?κ κατι αλλο ειναι δυνατον να ενοικιαστει ενα παρανομο κτισμα?ευχαριστω:???:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.