Μετάβαση στο περιεχόμενο

To ETAA κλείνει το... μάτι στον ΟΔΔΗΧ


Alsterwasser

Recommended Posts

Μου δίνεται την εντύπωση οτι ήσασταν αρκετά ικανοποιημένοι με την προηγούμενη κυβέρνηση.Αν ισχύει τότε σεβαστή η αντίδραση απο τα λεγόμενα σας.Εγώ δεν ήμουν και ψήφισα  ΣΥΡΙΖΑ ...στις επόμενες μπορεί και ΛΕΒΕΝΤΗ. :smile:

 

 

1 μήνα πριν τις εκλογές όλα πάγωσαν

και ΑΥΤΟΙ ακόμα να πάρουν ΜΠΡΟΣ.....

1,5 μήνα που είναι κυβέρνηση  1 νομοσχέδιο......που είναι τα έτοιμα νομοσχέδια εκτός από αυτά για προσλήψεις?....

.οι διαπραγματεύσεις για εσωτερική κατανάλωση να χορτάσει αξιοπρέπεια ο λαος...ούτε πλάνο ούτε τπτ....ο βαρουφάκης να μοιράζει συνεντεύξεις..και  φτάσαμε πάλι στο ίδιο σημείο μην είναι και χειρότερο με τόσο έξω που έχουν πέσει τα έσοδα....

 

 

σε αυτό το συμβόλαιο με το λαό  , ο λαός δεν κατάλαβε καλά από δημιουργική ασάφεια... 8-)

 

 

εγώ πάντως δεν καταλαβαίνω τι θα ελέγχουν οι ''θεσμοί''  αφού μνημόνιο ποια δεν έχουμε :sad: ......ήδη νομίζω είδα ανακοίνωση διαύγεια για ανακύκλωση των νόμων του μνημονίου 8-)

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν ήταν ευχαριστημένος με τα μέτρα της προηγούμενης κυβέρνησης, όπως επίσης δεν υπήρχε και κανείς που να μην ήθελε αυτά που έταζε ο Σύριζα.

 

Το τι ψήφισε όμως ο καθένας καθορίστηκε από την πεποίθηση του καθενός κατά πόσο τα μέτρα της πρώην κυβέρνησης ήταν αναπόφευκτα αφενός, και κατά πόσο οι υποσχέσεις του σύριζα ήταν εφικτές αφετέρου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.