Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εθνικός λογαριασμός για την αποπληρωμή του δημόσιου χρέους


terry

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αμ δεν κάνουν ...

 

Τα ταμεία είναι άδεια και οι τσέπες κάποιων γεμάτες !

 

Διώξεις δεν είδα να γίνονται για κατασπατάληση δημόσιου χρήματος, σκάνδαλα, βατοπέδια κ.λ.π. και από πάνω έχουν το θράσος να ζητούν να σώσουμε ότι οι 300 εκλεκτοί μας (και όχι μόνο) εδώ και πολλά χρόνια καταχρώνται !

Link to comment
Share on other sites

Εχει μερες που ανοιξε ο λογαριασμος αυτος. Ξ-Ε-Φ-Τ-Ι-Λ-Α & Ν-Τ-Ρ-Ο-Π-Η

Ενας παππους ο καημενος εδωσε το μηνιατικο την συνταξη του και τον ειχαν ποσες μερες στα καναλια ως υποδειγμα κτλ. Πρεπει να ειχε ανοια.Δεν εξηγειται αλλιως

 

Δεν πνιγομαστε λεω εγω. Αμα θελουν να γλιτωσουν χρηματα ας ξεκινησουν απο αυτους. Αεροπλανο της γραμμης, κοψιμο οι λιμουζινες/υβριδικα και μηνιαια καρτα του μετρο. Κοψιμο οι πορτοκαλαδιτσες στα οβαλ τραπεζια, χαμηλωμα οι θερμοστατες στα γραφεια τους.

Link to comment
Share on other sites

Μην πηδήξεις γιατί μέχρι να βρούν ασθενοφόρο και οδηγό διαθέσιμο , θα έχει έρθει το Πάσχα του 2011 !

 

Σιγά , η πατρίς κοιμάται ....

Link to comment
Share on other sites

Εγω πριν λιγο το ειδα...Εν ωρα Ραδιο Αρβυλα και νομιζα οτι εκαναν πλακα...

 

Δεν μπορω αλλο, θα προσπαθησω να το ξεχασω...

Link to comment
Share on other sites

μα εχω την εντυπωση οτι ειναι σχετικά παληο.δηλαδή πριν μερικες μερες ειδα στην τηλ

και μαλιστα τον προεδρο της Δημοκρατιας ,που ελεγε ποσο καλη ειναι αυτη η ιδεα για το Εθνος και την Πατριδα.και τσιμπήθηκα να δω αν ειναι πραγματικότητα.

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησε αλλά δεν είναι και τόσο απλό.

 

Το σκέφτομαι και θέλω να πάρω τα βουνά ...

 

Διάβασε και εδώ προσέχοντας την ημερομηνία καταχώρησης (3/3/2010) .

Link to comment
Share on other sites

,

ύστερα από πρόταση του Προέδρου της Βουλής Φίλιππου Πετσάλνικου, τίθεται ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας Κάρολος Παπούλιας. Κατά τη συνάντησή τους το μεσημέρι της Τετάρτης, ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας συνεχάρη τον κ. Πετσάλνικο για την πρωτοβουλία και εξέφρασε την αισιοδοξία του ότι ο ελληνικός λαός θα τα καταφέρει.

μπραβο.το ειχε δειξει η τηλεοραση.την ωρα που ο προεδρος της Δημοκρατιας (που τεθηκε επικεφαλης)συναιχερε τον Πετσαλνικο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.