Μετάβαση στο περιεχόμενο

Περί αυθαιρέτων και ΓΟΚ: Είναι αυθαίρετο αυτό;


Sae

Recommended Posts

έχω ακούσει ότι οι τροχοβίλες δεν χρειάζονται άδεια δόμησης και είναι και πιο μεγάλες από αυτήν την αποθηκούλα στο λινκ. οπότε σκεφτικά οτι ούτε αυτή δεν χρείαζετε άδεια, έτσι σκέφτηκα για αυτό ρώτησα εδώ για να μάθω.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ μου,

γιατί δεν ρωτάτε γραπτώς την αρμόδια πολεοδομία της περιοχής σας για να πάρετε την επίσημη και πιο σωστή απάντηση για το θέμα σας? Γιατί ρωτάτε εδώ που δεν θα πάρετε την επιθυμητή απάντηση?

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν είναι φορουμ? εδώ δεν είναι που οι ιδιώτες λένε τις ερωτήσεις τους? άμα είναι να μην κάνουμε εδώ την ερωτήσεις μας , τότε ποιος ο σκοπός του φόρουμ?

...πάντος ευχαριστώ για την συμβουλή/γνώμη σας.

 

Παρατήρηση: Μην κάνετε άσκοπη παράθεση ολόκληρου του αμέσως προηγούμενου μηνύματος, για λόγους οικονομίας του Φόρουμ.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής!

Ευχαριστώ, ilias

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν είναι φορουμ? εδώ δεν είναι που οι ιδιώτες λένε τις ερωτήσεις τους?

Ναι είναι Φόρουμ, άλλα πάνω απ΄όλα είναι Φόρουμ Μηχανικών και όχι Φόρουμ για να κάνουν τις ερωτήσεις τους οι ιδιώτες!

Δεν απαγορεύεται να ρωτήσετε κάτι, αλλά φυσικά όποιος θέλει και αν θέλει σας απαντάει!

 

άμα είναι να μην κάνουμε εδώ την ερωτήσεις μας , τότε ποιος ο σκοπός του φόρουμ?

Η αλληλοβοήθεια μεταξύ των Μηχανικών!

Αυτό και μόνο αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Οι απαντήσεις που δίνονται εδώ σε καμιά περίπτωση δεν υποκαθιστούν τις αρμόδιες υπηρεσίες και επίσης σε καμιά περίπτωση δεν μπορεί να θεωρηθεί ότι γίνεται κατά παράβαση ή κατά την ερμηνεία του νόμου. Δηλαδή, με απλά λόγια δεν δίνουμε λύσεις μη νόμιμες, παραθυράκια ή οτιδήποτε παρόμοιο. Έτσι νομίζω τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.