Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δικαιολογητικά, Διαδικασία


ΤΟΠΟΓΑΒΡΟΣ

Recommended Posts

Καλό είναι να κάνει ο συνιδιοκτήτης, που στο όνομά του είναι το παρόβολο, ακόμα μια αίτηση με τα στοιχεία του - την οποία φυσικά θα συνυπογράψει και ο άλλος.

Που σημαίνει: 2 αιτήσεις με τα στοιχεία του καθενός, οι οποίες συνυπογράφονται και από τους δύο.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ήθελα να ρωτήσω....αν και λογικά έχει ξαναειποθεί.....στην χρήση γής....αν έχει ματατραπέι το γκαραζ σε κατάστημα....εγώ τι θα βάλω?είχα βάλει κατάστημα....αλλα μου το πήρε λαθος....

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα όλη μέρα ποιός ξέρει να μου πεί τι γίνεται όταν το οικόπεδο έχει δυο συντελεστές δόμησης κλιμακωτούς σε σχέση με την διαίρεση στην τεχνική έκθεση των ημιυπαιθρίων?

Link to comment
Share on other sites

Βάζεις τον μικρότερο. Κάπου προς τα πίσω είχε και μία ωραιότατη επίλυση (νομίζω από τη myri)

τελικά ήταν από την anca

Link to comment
Share on other sites

gp1:

 

επίσημα δεν έχει ανακοινωθεί η παράταση ταχυδρομικής υποβολής φακέλων προς τακτοποίηση χώρων. Σύμφωνα με χτεσινό δημοσίευμα, πρόκειται σύντομα να ανακοινωθεί και να παραταθεί μέχρι το τέλος του χρόνου.

 

Στο ίδιο δημοσίευμα (Ημερησία) συζητείται η παράταση της ρύθμισης για 6 μήνες και δυνατότητα καταβολής διπλάσιων δόσεων (σε 12 δηλαδή)

 

Επισήμως όμως δεν ισχύει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.