Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενεργοποίηση "φήμης"


Engineer

Recommended Posts

Σου είπα ρε συ:

όλα κανονίζονται στον καφέ (ιντερνετικό ή μη).

Τον γουστάρω αυτόν = του δίνω πόντους

 

Δεν τον γουστάρω αυτόν = το φιλαράκι μου -με το οποίο έπινα καφεδάκι 2-3 μέρες πριν- θα ανακατευτεί και θα του την πει μέσω πμ... Hint-hint.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες ισχύει για μέλη-αλεξιπτωτιστές.

Μέλη σαν εσένα όμως, θα βοηθηθούν πολύ από αυτό.

 

εγω γιατι νομιζω οτι ισχυει ακριβως το αντιθετο?

 

εγω ξερω, εχω καταλαβει ποιοι ειναι δυνατα χαρτια, οποτε δεν χρειαζομαι να δω απο κατω μια καλη βαθμολογια. παω σχεδον με κλειστα τα ματια...

 

ενας ομως τουριστας θα πρεπει να το μελετησει το θεμα...ενω η βαθμολογια του λυνει τα χερια...

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ, αλλά δεν μπορείς να είσαι πάνω από το pc να δεις τι γράφει ο άλλος...

 

Απλά έτσι τα έχεις μαζεμένα και τα βρίσκεις όποτε θέλεις.

Πχ θυμάμαι ένα ποστ από τον Χ. που είχε μια φωτο για πακτώσεις.

Ξέρεις πόση ώρα έφαγα γιανα το βρώ;

Ενω έτσι, το βρίσκεις στο π+φ...

Link to comment
Share on other sites

el_cabron, αν πίστευα ότι γίνονταν τέτοια "κόλπα" θα σταματούσα να συμμετέχω στο φόρουμ. Είμαι σίγουρος (όσο είναι δυνατόν) ότι δεν είναι έτσι όπως τα λες. Μπορεί να γίνονται επιμέρους σφάλματα, αλλά όχι όπως τα λες.

 

Τα λέω αυτά, διότι εν μέρει, το σύστημα αξιολόγησης μηνυμάτων ήταν από παλιά, και δική μου πρόταση. Τώρα που εφαρμόζεται, είναι καλό να το κριτικάρουμε και να το βελτιώσουμε όσο γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Απλά έτσι τα έχεις μαζεμένα και τα βρίσκεις όποτε θέλεις.

Πχ θυμάμαι ένα ποστ από τον Χ. που είχε μια φωτο για πακτώσεις.

Ξέρεις πόση ώρα έφαγα γιανα το βρώ;

Ενω έτσι, το βρίσκεις στο π+φ...

 

αν σε ενδιαφερει κατι τετοιο, τοτε θεωρω πιο χρησιμο να υπαρχει η δυνατοτητα αποθηκευσης αγαπημενων μηνυματων.

Link to comment
Share on other sites

Phil Hellmuth μπορείς σε παρακαλώ να επαναλαβεις την ερώτηση γιατί δεν την θυμάμαι λόγω κούρασης;; :)

 

Εγώ θα ήθελα με την ευκαιρία αυτή να πω στα παιδιά ότι πρέπει να υπάρχει η δυνατότητα να δίνεται φήμη και στα ανενεργα μέλη. Μπορεί να είναι ανενεργα αλλά ξέρουμε ότι είναι πολύ αξία μέλη με πόστ πολύ χρήσιμα

Link to comment
Share on other sites

ΣΟΒΑΡΑ Κώστα επειδή σε εκτιμώ:

Παίγνια παίζονται. Ποιά έχουν όμως σημασία; Σίγουρα όχι αυτά σε ποιόν θα δωθεί η φήμη και σε ποιόν όχι.

 

Κι επειδή συμμετήχες σε αυτή την πρόταση την οποία πολύ πρίν από εσένα είχα ζητήσει (φήμη-κατηγοριοποίηση χρηστών) βλέπεις οτι απαντώ και προτείνω πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήθελα με την ευκαιρία αυτή να πω στα παιδιά ότι πρέπει να υπάρχει η δυνατότητα να δίνεται φήμη και στα ανενεργα μέλη. Μπορεί να είναι ανενεργα αλλά ξέρουμε ότι είναι πολύ αξία μέλη με πόστ πολύ χρήσιμα

 

+1000

 

σιγουρα δεν γινεται αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.