Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενεργοποίηση "φήμης"


Engineer

Recommended Posts

Αναφέρομαι σε όλους εκείνους που "μπορούν και θέλουν" να βάλουν θετικούς πόντους φήμης στο συνάδελφο.

Η παράκληση δεν αφορά εκείνους που "βάζουν" μόνο αρνητικούς πόντους στο συγκεκριμένο συνάδελφο (γιατί μην το κρύβουμε -39 πόντοι δεν μαζεύονται εύκολα εδώ μέσα).

Link to comment
Share on other sites

- Απο την στιγμη που δέχεσαι τετοιες απόψεις, έχεις αφαιρέσει το δικαίωμα σου να διαμαρτύρεσαι.

 

Οι συγκεκριμένες απόψεις φίλε μου δυστυχώς έχουν επιβεβαιωθεί .Έχεις δικαίωμα να μην συμφωνείς με την άποψη κάποιου που είχες προηγούμενα μαζί του και που τον έχεις καθαιρέσει από την θέση συντονισμού για τους δικού σου λόγους αλλά δεν μπορείς να με πείσεις έπειτα από αυτά που έχουν γίνει στην δική μου περίπτωση. Το να διαμαρτύρομαι πλέον έπαψε να γίνεται .Διότι πλέον έχει αντικατασταθεί από την αδιαφορία .

Edited by IAN
Link to comment
Share on other sites

(γιατί μην το κρύβουμε -39 πόντοι δεν μαζεύονται εύκολα εδώ μέσα).

@mods

To ειπα και εγω στο #445. Προφανως και κατι παιζεται εδω.

Εχω δωσει ηδη +10 στον ΙΑΝ.

Προτεινω να επαναφερετε την φημη του στη default τιμη για να ληξει αυτο που παιζεται και να δειξετε και εσεις καλη θεληση.

Αλλιως εγω και ο Ιασονας θα τον σαπίσουμε στο θετικο! :lol:

 

Την καλημερα μου σε ολους!

Edited by saltapidas
Link to comment
Share on other sites

Εγώ και σήμερα του έβαλα +3

Θα το κάνω κάθε μέρα μέσα να αποκτήσει θετικό πρόσημο.....

Link to comment
Share on other sites

ο ανθρωπος ειναι επαγγελματιας troll.δραστηριοποιειται μονο σε συγκεκριμενα νηματα απλα για να προκαλεσει.(κυριως αντιπαραθεση με τους Τ.Ε)

σε οποιοδηποτε αλλο forum απλα θα γινοταν ban.

εδω χρησιμοποιουνε απο οτι βλεπω καταχρηστικα ακομη και τη λειτουργια της φημης για να τον επιβραβευσουν...

επιβραβευση για τι ακριβως ;

τι να πει κανεις .... σημεια των καιρων .....

Edited by darkvader07
Link to comment
Share on other sites

ο ανθρωπος ειναι επαγγελματιας ******.

 

Κράτα τους σχολιασμούς για πάρτι σου .

 

δραστηριοποιειται μονο σε συγκεκριμενα νηματα απλα για να προκαλεσει.(κυριως αντιπαραθεση με τους Τ.Ε)

 

Έχω συμμετάσχει και σε άλλα νήματα όπως σε θέματα ενεργειακά αλλά και σε ορισμένες θεματολογίες των ηλεκτρολογικών θεμάτων.

 

σε οποιοδηποτε αλλο forum απλα θα γινοταν ban.

 

Αυτό θα το κρίνουν οι mods του φόρουμ .

 

εδω χρησιμοποιουνε απο οτι βλεπω καταχρηστικα ακομη και τη λειτουργια της φημης για να τον επιβραβευσουν...

επιβραβευση για τι ακριβως ;

 

Τόσο πολύ σε πείραξε που ορισμένα μέλη χωρίς να τους το ζητήσω επανόρθωσαν κάτι που και οι ίδιοι είχαν κατάλαβει ότι γινόταν ? Δεν δέχομαι επιβράβευση από κανέναν ούτε και τίτλους όπως διακεκριμένο μέλος και αυτό το έχω αποδείξει .Από εκεί και πέρα εάν κάποιος θέλει να μου δώσει θετική ψήφο αυτό είναι δικαίωμα του .

 

τι να πει κανεις .... σημεια των καιρων .....

 

Δεν είναι σημεία των καιρών αλλά αποδείξεις που αποδεικνύουν το πόσο πείραξε σε κάποιους η επανόρθωση της φήμης μου μέσα από τα μηνύματα τους .

Edited by IAN
Link to comment
Share on other sites

Κάνεις λάθος μεγάλο....Επειδή εκφράζει διαφορετική άποψη από σένα δεν σημαίνει ότι πρέπει να τρώει τα αρνητικά αβέρτα.....Αν έχεις παρακολουθήσει τα πόστ του τεκμιριώνει τις απόψεις του και στην τελική είναι μέσα στους κανόνες του φόρουμ. Δεν έβρισε κανέναν, αντίθετα πολλοί του τα έχωσαν με άσχημο τρόπο. Τώρα αν εσένα σε πειράζουν ή δεν σου αρέσουν αυτά είναι άλλο θέμα. Να είσαι δίκαιος, γιατί αυτό με το -39 κάνει μπαμ ότι είναι στημένο

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.