Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενεργοποίηση "φήμης"


Engineer

Recommended Posts

Aυτό ρωτησα κι εγω, αλλα ας σωσουμε μια πιστωση χρονου να μαθουν το νεο εργαλείο...

Εγω θα ειχα ηδη πελαγωσει στη θεση τους...

Παλι καλα που μπορεσανε να κανουνε και τα βασικα.

Υπομονη.

 

Δεν έχω πρόβλημα με το χρόνο, ας πάρουν όσο χρειάζεται, απλά, σήμερα σκέφτηκα να ανοίξω τη σχετική καρτέλα και, αναγκαστικά, ανάρτησα την ερώτηση.

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε λίγο παιδιά να το δούμε διότι οι ρυθμίσεις είναι πολλές και θέλουν προσεκτικό "πείραγμα" για να μη γίνει καμία πατάτα.

Θα σας ενημερώσουμε σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Σας ενημερώνω ότι η επιλογή της αναλυτικής εμφάνισης φήμης θα ενεργοποιηθεί σύντομα μόλις ολοκληρωθούν κάποιες απαραίτητες ρυθμίσεις και δοκιμές.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

  1. Παιδιά, μετά το ψαλίδισμα των 10 πόντων από όλους στη νέα πλατφόρμα, ισχύει ακόμη ότι για να δώσεις φήμη πρέπει να έχεις 30 βαθμούς; Ή αρκούν οι 20;
  2. Επίσης, υπάρχει ακόμη η ζυγαριά που φαινόταν παλιά;
  3. Τέλος, το πράσινο και το κόκκινο βελάκι που εμφανίζονται στο κάτω δεξιά μέρος του ποστ, τι είναι;

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3. είναι για τη φήμη.

 

άρα θες 3 πόντους ακόμη αν ισχύει το 30.

 

θα στους δώσω αμέσως. κάτσε όμως να βρω ποστ σου που δεν έχει ερωτηματικό στο τέλος

Link to comment
Share on other sites

θα στους δώσω αμέσως. κάτσε όμως να βρω ποστ σου που δεν έχει ερωτηματικό στο τέλος

Αρκεί να λέω τίποτα ουσιαστικό και όχι καμιά σαχλαμάρα, αλλιώς μην βάλεις, για να μην πάνε τζάμπα οι βαθμοί.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει καταργηθεί η φήμη? Εγώ δεν βλέπω καμία φήμη, ούτε σε μένα ούτε σε άλλους...

 

Η φήμη φαίνεται στο προφίλ κάθε χρήστη.

Αλλά δεν φαίνεται, όπως στην προηγούμενη πλατφόρμα, ο χρήστης και το post για το οποίο έδωσε φήμη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.