Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για Προσωρινούς Ενεργειακούς Επιθεωρητές


lefterism

Recommended Posts

μουρθε σημερα μνμ για τα σεμιναρια...

αλλα το σκεφτομαι ακομα....εχω και καμια 3 χρονια ακομα για να κλεισω 10ετια γμτ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 218
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δε τα βρισκω στη σελιδα του ΙΕΚΕΜ τα σεμιναρια? ,μπορει καπιος να με ενημερωσει..

 

εμένα μου ήρθε μνμ πριν 3 μέρες γιατί μάλλον είχα στείλει αίτηση πριν 3 μήνες και ίσως ήμουν σε λίστα αναμονής...

Link to comment
Share on other sites

είχα υποβάλλει τα στοιχεία και σύντομο βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση http://www.buildingcert.gr.για τους προσωρινουσ ενεργειακους επι8εωρητες....με αρι8μο πρωτοκολου κοντα στο 5500...μεσα αυγούστου!!ξέρεις κανείς τι ακολουθεί?

Link to comment
Share on other sites

δεν προλαβα ολοκληρο το θεμα αλλα στον σκαι κατι λεγανε οτι επεσε στα 4 χρονια η απαιτηση για να γινεις ενεργειακος επιθεωρητης

 

ξερει καποιος κατι επισημο?

Link to comment
Share on other sites

Έλαβα αυτό το e-mail:

Για την επιτάχυνση των διαδικασιών που απαιτούνται για τη χορήγηση προσωρινής Άδειας Ενεργειακού Επιθεωρητή, μπορείτε να συγκεντρώσετε τα παρακάτω δικαιολογητικά:

 

ε) Βεβαιώσεις των φορέων απασχόλησης και επικυρωμένα φωτοαντίγραφα πιστοποιητικών της δηλούμενης κατά περίπτωση εμπειρίας, όπως Δελτία Παροχής Υπηρεσιών, αντίγραφα στελεχών Οικοδομικών Αδειών,βεβαιώσεις του φορέα ασφάλισης. Εφόσον ο φορέας απασχόλησης ή ο εργοδότης ήταν το Δημόσιο, Νομικό Πρόσωπο Δημοσίου Δικαίου (Ν.Π.Δ.Δ.), Οργανισμός Τοπικής Αυτοδιοίκησης, Δημόσια Επιχείρηση ή Οργανισμός Κοινής Ωφέλειας οι βεβαιώσεις εκδίδονται και θεωρούνται από τις αρμόδιες κατά περίπτωση υπηρεσίες αυτών.

 

Πρέπει δηλαδη να έχω αντίγραφα όλων των αδειών που έχω κάνει ????:confused:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ανάγκη να συμπεριλάβουμε ότι έχουμε κάνει μέχρι τώρα....

Μερικά στελέχη ενδεικτικά της μέχρι τώρα "πορείας" μας...

Ενα στέλεχος για κάθε 1-2 χρόνια ασκησης του επαγγέλματος... Το ίδιο και με τα ΔΠΥ....

 

Υ.Γ.

Εκφράζω προσωπική άποψη.....

Link to comment
Share on other sites

Η εμπειρία στους μηχανικούς μετράει από την ημέρα εγγραφής σου στο ΤΣΜΕΔΕ. Μπορεί στην πράξη να μην έχεις δουλέψει ούτε ημέρα αλλά θεωρείσαι ότι ασκείς το επάγγελμα. Χαζό αλλά έτσι είναι και ισχύει ακόμη και για το ΑΣΕΠ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.