Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διαγραφή xml αρχείου απο το ΤΕΕ


Recommended Posts

Έχω κάνει μια λάθος καταχώρηση εργασίας με xml στο ΤΕΕ. Στην καρτέλλα εργασιών μου φαίνεται, βέβαια ως μή αποδεκτή απο το ΤΕΕ καθώς βρήκε το λάθος.

Πως μπορώ να την διαγράψω απο την λίστα εργασιών.??

Πήρα το ΤΕΕ στην Θεσ/νίκη να μου πούν το πώς.

Καλύτερα να τους ρώταγα τον παρακείμενο ρήματος στα Κινέζικα.

ΠΛΗΡΗΣ άγνοια,.!!!!! ΠΛΗΡΗΣ άγνοια.

 

Μπας και κανένα παλληκάρι η παλληκαρού στο παρελθόν έχει κάνει κι αυτός κάποιο λάθος (παραδεχτείτε το :) ) και ξέρει πώς σβύνει.???

 

ΥΓ. Αύγουστο τίποτα δεν δουλεύει σωστά......:evil:

 

Ρούλα

Link to comment
Share on other sites

Τους στέλνεις fax με τον αύξοντα αριθμό του έργου που θέλεις να διαγράψεις. Μην βγάλεις εντολές πληρωμής για αυτό το έργο και κράτα και ενα αντίγραφο του fax. Επίσης, υπάρχει ενδεχόμενο να μην το διαγράψουν ποτέ ή να καθυστερήσουν αρκετά - αυτό τουλάχιστον έχει συμβεί σε ανάλογη δική μου περίπτωση.

 

Στη φόρμα επεξεργασίας στοιχείων επέλεξε το έργο και κατόπιν την εργασία που θέλεις να διαγράψεις και πάτα το κόκκινο κουμπάκι χ. Υποβάλλεις ξανά το έργο στο ΤΕΕ, το οποίο τώρα θα λάβει διαφορετικό αύξοντα αριθμό.

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε απάντησαν σε σχετικό ερώτημα ότι δεν είχε προβλεφθεί η δυνατότητα διαγραφής στο σύστημα αμοιβών αλλά παρόδω χρόνω θα το κάλυπταν. Για να μην έχουν βάλει κουμπάκι ακόμη μάλλον ψάχνονται πώς...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως , απ'ότι ξέρω , δεν έγινε και τίποτα αν μαζευτούν ένα κάρο άχρηστα αρχεία . Το μόνο πρόβλημα είναι πως μετά θέλει λίγο ψάξιμο για να το ξαναβρεις , αν έχει περάσει πολύς καιρός . Αλλά 99% είναι η πρώτη πάνω-πάνω περίπτωση .

Link to comment
Share on other sites

studioa2

 

... προς τι ο θρήνος και ο κοπετός;!!!

Το αγνοείς και επανυποβάλεις ... όσες φορές και αν χρειασθεί! (δεν στο εύχομαι βέβαια!)

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ειναι πολλοι οι παθωντες ε Ρουλα ? :)

 

Δυστυχως, ΔΕΝ σβηνεται, οποτε αστο εκει να υπαρχει, σιγουρα δεν θα εισαι η μονη !

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω παθον..

Αν θυμαμαι καλα, ειχα βαλει . αντι για , (ή το αναποδο) σε καποιο τοπογραφικο.. Αποτελεσμα, αμοιβη σε εκατονταδες χιλιαδες ευρω!!

 

Η απαντηση κλασικη.. Δεν εχουμε ακομα τη δυνατοτητα διαγραφων..

 

Απλα δεν αποδεχτηκα την καταχωρηση και εχει μεινει εκει..

Link to comment
Share on other sites

τους πηρα τηλεφωνο για αυτο το θεμα και μου ειπαν οτι η διαγραφη θα αργησει γιατι καποιο προβλημα τους παρουσιαστηκε στην διαδικασια και θα καθυστερησουν

Link to comment
Share on other sites

Με την κατάργηση των ελαχίστων αμοιβών που παίζει, μάλλον δεν θα χρειαστεί να εξελίξουν το σύστημα ώστε να διαγράφει "άχρηστα" έργα.....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Μα δεν υπάρχει κανένας λόγος να μπεις στη διαδικασία να διαγράψεις κάτι.

Μπορείς να χρησιμοποιείς την φόρμα καθημερινά είτε για να την μάθεις είτε για να δίνεις προσφορές.

Δεν πρόκειται να γυρίσει ποτέ κάποιος να σου πει όλα αυτά που καταχώρησες φίλε μου δεν τα πληρώθηκες?

Είναι για δική μας εξυπηρέτηση το mytee, ακριβώς ότι είναι ένας λογαριασμός email στο yahoo για παράδειγμα. Παράλληλα εξυπηρετούνται και αυτοί γιατί γίνεται online έλεγχος των αμοιβών και έκδοση εντολής πληρωμής.

 

Από τι είναι καταχωρημένο στην φόρμα δεν πρόκειται να βρει ποτέ κανείς μπελά.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.