Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

παιδιά μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος αύτά περι συντήρησης , 2ης άδειας κλπ

1. τι σημαίνουν και τι παγίδες υπάρχουν;

2.αν το πάρω και βγεί όπως λένε έκδοση και στα ελληνικά θα μπορώ να το εγκαταστήσω δωρεάν;

3. αν πάρω 1 άδεια και αργότερα αλλάξω υπολογιστή μπορώ να το εγκαταστήσω στον καινούργιο ή πρέπει να αγοράσω 2 άδειες;

4. πότε αγοράζουμε 2 άδειες;

Link to comment
Share on other sites

2 άδειες νομίζω αγοράζεις μόνο όταν θες να το εγκαταστήσεις σε 2 υπολογιστές ταυτόχρονα (εγώ προς το παρόν, μόνο στο δικό μου το 'χω εγκατεστημένο και δεν το 'χω δοκιμάσει αλλού). Με USB κλειδί είναι πάντως (αν και βάζεις κάτι κωδικούς στην αρχή).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

ποσο κοστιζει και απο που μπορω να το αγορασω?οποιος γνωριζει ας στειλει π.μ.

παντως το trial που κατέβασα εχει και ribbon,φαινεται παρα πολυ καλο!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Καλημέρα και καλό μήνα .

 

Αν και εκτός χρόνου απάντηση :

 

http://www.zwcad.com.gr - Στο site , στο menu αριστερά , φαίνονται και τα (αρκετά) πρόσθετα που υποστηρίζει .

 

Επικοινωνία : http://www.zwcad.com.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=65&Itemid=68

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Καλημερα. Αναρωτιομουν το εξης... υπαρχει τροπος το command bar του zwcad να κανει αναδιπλωση κειμενου, για να μην τρωει πολλες γραμμες, και εγω να μπορω ετσι να εχω μεγαλυτερο χωρι για σχεδιαση? Βαζω μια φωτο για να εξηγησω καλυτερα...

 

post-548-0-00584800-1422528821_thumb.jpg

 

Ουσιαστικα για εντολες οπως η dist πχ με ενδιαφερει να εβλεπα τις 2 τελευταιες σειρες  συνεχομενες...

Edited by ckiriako
Link to comment
Share on other sites

Όπως φαίνεται στην εικόνα , δεν έχεις θέμα αναδίπλωσης . Υπάρχει επαρκές εύρος . Μήπως εννοείς και ταυτόχρονη αύξηση του ύψους της command bar ;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Γιωργο! Εννοω οτι θα προτιμουσα να κανω drag το υψος της command bar ωστε να το μειωσω, και ολες τις σειρες θα ηθελα να μου τις βγαζει συνεχομενες... Δηλ απο το distance μεχρι το delta z= xxxxxxx γινεται να το εχω στην ιδια σειρα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν χωράει . Γι' αυτό αλλάζει γραμμή .

 

Όπως διαπίστωσα , σε οθόνη με ανάλυση 1680 χ 1050 (ή και μεγαλύτερη)  , το κάνει αυτό που ζητάς .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.