Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΚΕΝΑΚ – Παραδείγματα ενεργειακών μελετών - Σεμινάριο


pbark

Recommended Posts

ΤΕΤΑΡΤΗ 13-10-2010 στις 4.30 μ.μ

Kτίριο ΤΕΕ Νίκης 4 - 1ος όροφος

 

Η ΕλΕΜ διοργανώνει έκτακτο σεμινάριο με εισηγητή τον

συν. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟ Μηχ.-Ηλεκ. Μηχανικό, συντονιστή της επιτρ. ΤΕΕ για τον ΚΕΝΑΚ

'Oπως γνωρίζεται από 9-10-2010 η μελέτη θερμομόνωσης αντικαθίσταται από την μελέτη ενεργειακής απόδοσης-ΚΕΝΑΚ.

 

Είσοδος (λόγω μεγάλης συμμετοχής) μόνο με δήλωση συμμετοχής

Εθελοντική οικονομική ενίσχυση της ΕλΕΜ.

 

Δηλώσεις συμμετοχής: email:[email protected] /fax:2104082157/τηλ. 2104627005

Link to comment
Share on other sites

Εαν καταφέρω και πάω, θα σας ποστάρω (εφόσον πάρω το Ok από τους εισηγητές) ότι μας δώσουν (εαν μας δώσουν).

Link to comment
Share on other sites

Παντού γίνονται σεμινάρια εκτος από Θεσσαλονίκη!Το ΤΕΕ ΤΚΜ είναι απαράδεκτο.Υποτίθεται ότι μία από τις προϋποθέσεις για να γίνει κανείς Ενεργειακός Επιθεωρητής είναι να έχεις κάνει τα (ανύπαρκτα) σεμινάρια του τεε!Για μια ακόμα φορά Ελλάδα είναι μόνο η Αθήνα!

 

μονο αθηνα, ετσι?

 

εδω θα πρεπει να περιμενουμε το ΤΚΜ μηπως οργανωσει κατι.

 

Ελλάδα είναι μόνον η Αθήνα!Μονο Αθήνα τα Σεμινάρια

Link to comment
Share on other sites

Παντού γίνονται σεμινάρια εκτος από Θεσσαλονίκη!

 

Για μια ακόμα φορά Ελλάδα είναι μόνο η Αθήνα!

 

για πες που αλλού???

ξεκολλάτε απο κει πάνω με το κομπλεξ της Αθηνας...σας έχει σιχαθεί η υπόλοιπη Ελλάδα που είναι 100 φορες πιο παρατημένη απο εσάς...

λες και η Αθηνα είναι καλά...ελεος

 

και επειδη και στις 2 εχω πάει...η Θεσσαλονικη είναι σαφως πιο προσεγμενη απο Αθήνα...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

υπαρχει πιθανοτητα να βρουμε καμια προτυπη μελετη ενεργειακης επιθεωρησης κτιριων?εχω κατεβασει τη βετα version απο το site του ΤΕΕ αλλα αντιμετωπιζω μερικα προβληματα.

ειμαι καινουργια στο επαγγελμα και μου ηρθε μια μελετη που πρωτοκοληθηκε χθες και επειγει να γινει κιολας! ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στο φάκελο που έχεις κατεβάσει με την beta version υπάρχει το example.xml αλλά θα πρέπει κάποιος να σου έχει εξηγήσει το πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.