Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πλυντήριο αυτοκινήτων


Themis_primera

Recommended Posts

Γεια σας παιδια θα ηθελα την βοηθεια σας για το ποιες διαδικασιες χρειαζετε ωστε να ανοιξω πλυντηριο αυτοκινητων κατω απο το σπιτι μου μιας και τα πτυχια μας εχουν μπει απο πολυ καιρο στα συρταρια.......

Μενω στα νεα μαλγαρα θεσσαλονικης......

Οτι θελετε να σας πω ωστε να με ενημερωσετε και να μου ανοιξετε τα ματια , πειτε μου....

Ευχαριστω παρα πολυ

Link to comment
Share on other sites

πρωτο και κυριο χρησεις γης.. Δεν ειμαι απο την περιοχη και δεν ξερω, αλλα το πρωτο που πρεπει να εξετασεις ειναι ποιες χρησεις γης επιτρεπονται..

Link to comment
Share on other sites

πρωτο και κυριο χρησεις γης.. Δεν ειμαι απο την περιοχη και δεν ξερω, αλλα το πρωτο που πρεπει να εξετασεις ειναι ποιες χρησεις γης επιτρεπονται..

 

Ηταν μαγαζι με φαρμακα γεωργικα....και ειναι ακομη δηλωμενο μαγαζι αν εννοεις αυτο

Link to comment
Share on other sites

Η χρήση γης που αναφέρει ο συνάδελφος, δεν είναι τι χρήση έχει το κατάστημα (βέβαια και αυτό παίζει ρόλο), αλλά τι δραστηρίοτητες επιτρέπονται να λειτουργήσουν στη περιοχή που βρίσκεται το κατάστημα (στο οικοδομικό τετράγωνο - Ο.Τ.)

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια αίτηση στην πολεοδομία για τις χρήσης γής που έχει η περιοχή....το οτι είναι μαγαζί δεν σημαίνει ότι μπορεί να γίνει και πλυντήριο

Link to comment
Share on other sites

φιλε θέμη να ξερεις οτι βασει σχετικά πρόσφατης εγκυκλίου θα χρειαστεί να κανεις αλλαγη χρησης του χωρου στην πολεοδομια απο καταστημα σε πλυντηριο αυτ/των...:|

Link to comment
Share on other sites

...... οτι βασει σχετικά πρόσφατης εγκυκλίου θα χρειαστεί να κανεις αλλαγη χρησης του χωρου στην πολεοδομια απο καταστημα σε πλυντηριο αυτ/των...:|

 

Ξέρεις ποιά είναι ?

 

Και αν ναί , μπορείς να την αναρτήσεις στο forum?

 

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.