Μετάβαση στο περιεχόμενο

INSTANT της CCS


spy1551

Recommended Posts

Τι να κάνω ρε terry που επείγομαι για ένα μεταλλικάκι και δεν προλαβαίνω να κάτσω να μάθω άλλο πρόγραμμα. Ούτε βεβαίως συμφέρει η επένδυση όταν έχω πλέον 1 μεταλλικό κάθε 2 χρόνια...

Κανένα freeware για μικρά υποστεγάκια υπάρχει? Έστω να συνδυάσω με το χέρι (έχω φτιάξει αρκετά excelακια για να ελέγχω το instant τόσα χρόνια...)

Link to comment
Share on other sites

terry, η παλιά έκδοση δεν δουλεύει για κάποιους λόγους που μόνο η ccs μπορεί να αιτιολογήσει...

Edited by Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Γιατι???

Και γω τη 2010 εχω και δουλευει κανονικα.

Θυμαμαι ειχα κατεβασει ενα patch και μετα ηθελε καποια ενεργοποιηση...

Τωρα σου ζητανε λεφτα για να δουλεψει???

Link to comment
Share on other sites

Κωδικούς δικαιούσαι κανονικά. Hasp αν το έχεις χάσει σου στέλνουν με ένα κόστος 50-100 Ε. Αν έχει αλλάξει κάτι πες για να είμαστε προετοιμασμένοι ψυχολογικά!

Edited by SemiRigid
Link to comment
Share on other sites

Απλα να αναφερω οτι καποιες εταιρειες για απωλεια κλειδιου ζητανε τη μιση εως και ολοκληρη την αξια του προγραμματος. το αναφερουν και στα συμβολαια τους....

Αλλα εδω δεν προκειται για απωλεια κλειδιου...

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη συνάδελφοι αλλά μπερδεύτηκα. Γιάννη έχεις το Instant 2010 και θες βοήθεια ή έχεις μια παλιά η οποία δεν δουλεύει και θες να μεταβείς στην 2010? Πάντως ο μόνος τρόπος που μπορώ να φανταστώ για τον οποίο να μην δουλεύει μια παλιά έκδοση είναι να έχεις μία version πριν την 5.3 και να έχασες την άδεια χρήσης. Εκεί την έκατσες....

Edited by SemiRigid
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο μόνος τρόπος που μπορώ να φανταστώ για τον οποίο να μην δουλεύει μια παλιά έκδοση είναι να έχεις μία version πριν την 5.3 και να έχασες την άδεια χρήσης. Εκεί την έκατσες....

 

Α! γεια σου...

 

Το κλειδί υπάρχει, η άδεια χρήσης απωλέσθει και δεν δίνουνε κωδικούς...

Edited by Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Δεν φταίει η CCS. H εταιρία που είχε αναλάβει το σύστημα licence σταμάτησε να το υποστηρίζει...Έπρεπε να είχες κρατήσει την άδεια σε κάποια δισκέτα ή CD. Την έχει πατήσει και γνωστός μου αλλά αυτός ο κακομοίρης δεν πρόλαβε να κρατήσει το παραμικρό γιατί κάηκε τελείως ο σκληρός. Είσαι σίγουρος ότι δεν την έχεις κάπου? Πώς σου χάλασε η έκδοση? Αν την έχεις κρατήσει κάπου, οφείλουν να σε βοηθήσουν για το πού θα μπορεί να βρίσκεται... χωρίς κόστος βεβαίως!

Edited by SemiRigid
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.