Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φ/Β 10ΚW Δέν πληρώθηκα από ΔΕΗ ακόμα


bassaras

Recommended Posts

ΕΧΩ ΔΙΑΣΥΝΔΕΘΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΤΟΥ 2010.ΜΟΥ ΗΡΘΕ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ, 2500 Ε ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ.ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ 3/1/11 ΔΕΝ ΕΧΟΥ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΟ ΤΡΑΠΕΖΗΣ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.

 

Παρατήρηση: Τα κεφαλαία απαγορεύονται τόσο στο κείμενο των δημοσιεύσεων όσο και σ' αυτό των τίτλων.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, achille.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν πας στα γραφεία της ΔΕΗ να δεις τι παίζει? Δεν υπάρχει κάποια ημερομηνία, και πες μας τι έγινε

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην έχει ενεργοποιηθεί η Πάγια Εντολή.

Από τη στιγμή που έχεις πιστωτικό λογαριασμό είναι διαδικαστικό το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
ΕΧΩ ΔΙΑΣΥΝΔΕΘΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΤΟΥ 2010.ΜΟΥ ΗΡΘΕ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ, 2500 Ε ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ.ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ 3/1/11 ΔΕΝ ΕΧΟΥ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΟ ΤΡΑΠΕΖΗΣ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.

 

Παρατήρηση: Τα κεφαλαία απαγορεύονται τόσο στο κείμενο των δημοσιεύσεων όσο και σ' αυτό των τίτλων.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, achille.

 

φίλε bassaras η δεη σε πληρώνει κάθε φορά που εκδίδεται εκκαθαριστικός λογαριασμός. Οπότε υποθέτω ότι σήμερα που γράφω αυτό θα έχείς ήδη πληρωθεί. Το γράφω όμως για τους φίλους που δεν το γνωρίζουν.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.