Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δουλεύει κανείς αυτήν την ώρα;


chronism

Recommended Posts

Ετσι (@camelot)... που το τηλεφωνικό ισογειάκι έγινε στο email δύο κτιριάκια, το ένα διώροφο, και μια πισινούλα στην άκρη, και δυο στέγες, αλλά η Δευτέρα πάντα παραμένει Δευτέρα......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 47
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@ paktomenos

Θα μου πεις πώς έκανες το avatar? Θέλω να κάνω τη γέφυρά μου να κινείται από ανεμοπίεση όπως η tacoma bridge.:)

Link to comment
Share on other sites

Ακούω τις ηχογραφήσεις και διαβάζω τις σημειώσεις μου από την ασκηση υπαίθρου ΙΙ.... deadline->20/8. Το ρολόι δείχνει 2 παρά 5. Κατα τα άλλα είμαι σε διακοπές :|

 

Κανείς άλλος ξύπνιος και εργαζόμενος?

 

@camelot: δες τι μπορείς να βρεις για δημιουργεία .gif Αν έχεις photoshop νομίζω ότι έχει κάτι το help.

 

edit: καλό μήνα!

Link to comment
Share on other sites

@ paktomenos

Θα μου πεις πώς έκανες το avatar? Θέλω να κάνω τη γέφυρά μου να κινείται από ανεμοπίεση όπως η tacoma bridge.:)

 

http://www.gifworks.com/image_editor.html

 

Αν θέλεις να κινείται όπως η tacoma, πήγαινε για μπάνιο, παρεδωσέ την έτσι όπως είναι, και άσε τη φύση να κάνει την δουλειά της.

 

@ rigid joint: τον βλέπω τον "μικρό", αμα μεγαλώσει λίγο, να γίνεται .... Χάρης. Τα έχει τα προσόντα. :smile:

Link to comment
Share on other sites

@ rigid joint: τον βλέπω τον "μικρό", αμα μεγαλώσει λίγο, να γίνεται .... Χάρης. Τα έχει τα προσόντα. :smile:

Στον μικρό του το έχω πει και το ξερει, στο χέρι του είναι

Link to comment
Share on other sites

Oι σκληρά εργαζόμενοι νέοι τί κάνουν τέτοια ώρα? Διαβάζουν τίποτε ενδιαφέρον ή μονο συζητούν στο φόρουμ?

Link to comment
Share on other sites

Γράφουν αναφορα...α λάθος!

Δεν είμαι σκληρά εργαζόμενος νέος!:P

Την πάω άνετα την εργασία, απλά βραδυνές ώρες βολεύει!8-) Τώρα πίνουμε καφέ για να μην κοιμηθούμε εξού και η κουβεντούλα...

Τελικά το γεφυράκι δεν το βλέπω να ταλαντώνεται!;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.