Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δουλεύει κανείς αυτήν την ώρα;


chronism

Recommended Posts

ρε κάτσε να κάνεις την εργασια που έχεις και ντέτ λάιν, αλλιώς ο father θα ξηγηθεί φυστικι αράπικο και θα στα κόψει όλα και πρώτο και καλύtero to ίντερνετ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 47
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όχι ακόμα. Καλοκαίρι γαρ. Η έμπνευση ενθαρρύνεται από αντιστικτικές νότες. Έκανες τίποτε? Το έψαξα και στο μοναστηράκι αλλά τίποτε.

Link to comment
Share on other sites

Αν κοπεί το νετ θα χάσω πολές περισσότερες εργασίες... το eclass δεν είναι μόνο για κατεβάζουμε σημειώσεις και ασκήσεις αλλά και για να ανεβάζουμε τα pdf...:rolleyes: (όταν οι καθηγητές/εργαστηριακοί δεν είναι δεινοσαυράκια).

 

Τα άλλα ας μου τα κόψει, είμαι ολιγαρκής και αποδίδω8-) πέρα από την πλάκα δεν παίζει πρόβλημα διότι όλη μέρα τρέχω μαζί του σε δουλειές που αφορούν είτε το γραφείο είτε και τους δυο μας οπότε σύμφωνα με το πρόγραμμα που έχω βάλει είμαι αχεντ οβ σκεντζουλ!(=ahead of shedule να δεν βγάζετε άκρη)

 

όλα καλά λοιπόν!:P Απλά δεν θέλω να την αφήσω για τελευταία στιγμή για να την φτιάξω καλά και ευπαρουσίαστη8-)

 

Περνάω την βαρετή διαδικασία του περάσματος των σημειώσεων και ηχογραφήσεων σε κείμενο στον mac που αποτελεί και το προσχέδιο του τελικού κειμένου της εργασίας οπότε...

 

 

Όχι ακόμα. Καλοκαίρι γαρ. Η έμπνευση ενθαρρύνεται από αντιστικτικές νότες. Έκανες τίποτε? Το έψαξα και στο μοναστηράκι αλλά τίποτε.

 

απολύτως τπτ. τα διαβάσματα αυτού του είδους έχουν πάρει πίσω θέση την οποία θα κρατήσουν μέχρι μέσα σεπτέμβρη. Απλά...δεν προλαβαίνω!!!!

Link to comment
Share on other sites

macbook 13" (όχι τον pro αλλά πέτυχα την φουρνιά που ήταν από αλουμίνιο οι απλοί, πριν την τελευταία αναβάθμιση της σειράς pro).

 

Mac OS X 10.5.6 και 2 GHz Intel Core Duo με 2GB DDR3 @ 1067 MHz με την nVidia 9400 Μ πάνω @ 256 MB

 

Τώρα για να πληκτρολογώ το κείμενο χρησημοποιώ το word:mac 2008

Το τελικό στήσιμο θα γίνει στο Quark Xpress 7.5 και το εξώφυλλο στο Photoshop CS4. Σώσιμο σε pdf απευθείας και σύνδεση εξωφύλλου με την υπόλοιπη εργασία μέσω Αdobe Acrobat 9 Pro.

Link to comment
Share on other sites

To Quark Xpress 7.5 είναι πολύ καλό. Ωραία. Επαγγελματική δουλειά. Και το εργαλείο καλό είναι. Άντε καλή δύναμη.

Link to comment
Share on other sites

@camelot σε ευχαριστώ πολύ αλλά για να είμαι δίκαιος πρέπει να πω ότι η δουλειά του πατέρα μου σχετίζεται με γραφικές τέχνες οπότε έχω μια ιδιαίτερη επαφή με τα προγράμματα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.