Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

@Tyler Είδες να λέω κάτι για εμένα; Για τον φίλο @VITT91 είπα, διότι από αυτά που ρωτάει υποθέτω οτι κλήθηκε.. !

Edited by Manos80
Link to comment
Share on other sites

Έχω 2-3 φίλους που γράψανε στην 100αδα και ξέρω πως σας κάλεσαν όλους. Από κει και πέρα μην αναρωτιέστε γιατί δεν γράφει κάποιος πληροφορίες. Λογικό είναι να μην θέλει να βοηθήσει κανέναν. Διαγωνισμός είναι. 

Link to comment
Share on other sites

Όχι παιδιά δεν με κάλεσαν ακόμα, αυτο που έμαθα γιατί τους πήρα τηλέφωνο ειναι οτι δεν εχει ξεκινήσει η διαδικασία για Θεσσαλονικη ακόμα. Θα ξεκινήσει μου είπαν αρχές Φεβρουαρίου. Υπάρχει μου είπαν κ μια πιθανότητα για τέλη Γενάρη. Είπαν θα καλέσουν να περιμένουμε… 

ρωταω για τη συνέντευξη γιατί υποθέτω κάποιοι θα πέρασαν. Αν θέλουν να μας δώσουν μια εικόνα πως ήταν και τι να περιμένουμε 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι μέσα στους 210 που για κληθούν για συνέντευξη-υποθέτω- αλλά ακόμα δεν με έχουν καλέσει, έχω κάνει αίτηση για Ασπρόπυργο. Έχετε κάποια ενημέρωση; 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.