Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

Μανο κανεις λάθος. Όχι απλά το είδα, αλλά το φωτογράφισα κιόλας. Δεν γράφει πουθενά συντελεστές. Θα το ανέβαζα εδώ, αλλά γράφει επίσης ότι απαγορεύεται η αναπαραγωγή του…

Link to comment
Share on other sites

Με πετσόκοψε το downvote.. Πλακα έχετε αλήθεια!

Οι ερωτήσεις δεν ειχαν συντελεστες, αλλα υπαρχουν αλλοι παραγοντες που βαθμολογούνται.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα..σχετικά με τη πρωτη φαση εξετασης που πολλοι ειχαν ξαναπεράσει απο το στάδιο αυτο.. μου εκανε μεγάλη εντύπωση το γεγονος οτι δεν λεγανε τι ειδους ερωτησεις κανουν.. ξετετε κατι; για ολους εσας οου ξερατε και δε θελατε να μας πείτε.. συγχαρητήρια!! εισαστε γελοιοι και δε χρειάζεται να ξαναπειτε τη γνωμη σας στα ερωτηματα των ανθρωπων εδω που αγχώνονται μηπως καταφερουν και παρουν εναν αξιοπρεπες μεροκαματο.. Εισαστε γελιοιοι που ενω εχετε το βύσμα σας το παιζετε και ανετοι.. εισατε γελοιοι που ξαναγλυψατε το ιδιο βυσμα να μηλησει και σαυτες τις εξετασεις ξανα.. Μηπως και τωρα γινει κατι.. Οσο αφορα το ποτε θα γινουν οι συνεντευξεις.. φιλος φιλου μου ειπε που δουλευει στα ελπε οτι οι ερωτησεις ειναι οι κλασσικες ερωτησεις που σου κανουν σε καθε συνέντευξη που περνας καθε φορα. Που εχεις δουλεψει.. Ποσα χρόνια δουλεύεις και ολα τα γνωστα. Κυριοι και κυρίες να εισαστε ο εαυτος σας με θάρρος και δύναμη μεσα σας οταν βρεθείτε στη φαση αυτη.. Και για ενα κομμάτι ψωμι μην αφησετε κανεναν να σας το παίξει αρχηγοπουλο.. οσο αφορα το μεσο που εχειο καθενας να ξερετε οτι δεν ειναι αναγκη να κοκορευεται.. Συγνωμη για τη γλωσσα που εθιξα.. απλα βαρεθηκα να διαβαζω απο καποιους εδω οτι... Ελα μωρε βυσμα περναει και μονο.. Ασ περναει λοιπον και οι τεμπεληδες θα κστσουν λιγοτερο εκει.. Να εχετε επυτιχια σε οτι και αν κανετε.. Υγεια να εχετε και να μην μασατε.. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν κατάλαβα ρε φίλε… σε πείραξε που δεν σου είπαν τι πέφτει; 2-3 σελίδες πριν γράφουν πόσες ερωτήσεις, ποσο χρόνο είχες και ότι δεν χρειαζόταν κομπιουτεράκι. Διαγωνισμός είναι και ο καθένας κοιτάει τον εαυτό του δεν σε ξέρει κανεις κι από χθες. Σε πείραξε που όλη η Ελλάδα λειτουργεί με βύσμα και ρουσφέτι; Με χαρές και γνωστούς; Δεν έγραψες καλά; Έγραψες καλά δεν έχεις βύσμα και αγχώνεσαι; Σε φώναξαν για συνεντευξη και δεν τα ειπες καλά; Δεν έχω καταλάβει. 
Όπως και να χει όλα αυτά που έγραψες παρτα και πες τα με κανένα φίλο σου σε κανένα καφέ. Το να τα γράφεις εδώ… πως να στο πω… συγκινήθηκαν τα αρχιδια τους… έτσι θα το πω 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα..σχετικά με τη πρωτη φαση εξετασης που πολλοι ειχαν ξαναπεράσει απο το στάδιο αυτο.. μου εκανε μεγάλη εντύπωση το γεγονος οτι δεν λεγανε τι ειδους ερωτησεις κανουν.. ξετετε κατι; για ολους εσας οου ξερατε και δε θελατε να μας πείτε.. συγχαρητήρια!! εισαστε γελοιοι και δε χρειάζεται να ξαναπειτε τη γνωμη σας στα ερωτηματα των ανθρωπων εδω που αγχώνονται μηπως καταφερουν και παρουν εναν αξιοπρεπες μεροκαματο.. Εισαστε γελιοιοι που ενω εχετε το βύσμα σας το παιζετε και ανετοι.. εισατε γελοιοι που ξαναγλυψατε το ιδιο βυσμα να μηλησει και σαυτες τις εξετασεις ξανα.. Μηπως και τωρα γινει κατι.. Οσο αφορα το ποτε θα γινουν οι συνεντευξεις.. φιλος φιλου μου ειπε που δουλευει στα ελπε οτι οι ερωτησεις ειναι οι κλασσικες ερωτησεις που σου κανουν σε καθε συνέντευξη που περνας καθε φορα. Που εχεις δουλεψει.. Ποσα χρόνια δουλεύεις και ολα τα γνωστα. Κυριοι και κυρίες να εισαστε ο εαυτος σας με θάρρος και δύναμη μεσα σας οταν βρεθείτε στη φαση αυτη.. Και για ενα κομμάτι ψωμι μην αφησετε κανεναν να σας το παίξει αρχηγοπουλο.. οσο αφορα το μεσο που εχειο καθενας να ξερετε οτι δεν ειναι αναγκη να κοκορευεται.. Συγνωμη για τη γλωσσα που εθιξα.. απλα βαρεθηκα να διαβαζω απο καποιους εδω οτι... Ελα μωρε βυσμα περναει και μονο.. Ασ περναει λοιπον και οι τεμπεληδες θα κστσουν λιγοτερο εκει.. Να εχετε επυτιχια σε οτι και αν κανετε.. Υγεια να εχετε και να μην μασατε.. 

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω τι με πειραξε λοιπον.. Που εδω και μερες και πιο πολυ καιρό πριν το παιζουν ανετοι ολοι με το θέμα των ελπε και γνωστές.. Που ενω καποιοι ξερουν τι παιζει στα γραπτα και δε μιλανε μη τυχον και τους παρουν την θεση, που σου λενε τι να κανεις αν πας σε συνεντευξη και αλλα πολλά, οσο για το βύσμα που λες αν με πειραξε καλυτερα να βγεις εσυ για καφε με τη παρεα σου και να ρωτησεις τους φιλους σου που μπηκαν και πως μπηκαν.. Οπου και αν μπηκαν.. το να κοκορευεσαι για κατι που εχεις αλκα και να το παιζεις καπως(οχι εσυ.. Γενικα το λεω) μπροστά σε ενα φορουμ δεν λεει κατι.. Ασ πετάξουν τις μασκες και να το πουνε ντομπρα.. Μπορουνε;; οχι δε μπορουνε... Οσο για το αν πηγα η δεν πηγα στις εξετάσεις οχι δεν πηγα.. Και ξέρεις κατι; δεν τα εγραψα για να συγκηνησω κανενος τα αρχιδια.. Το εγραψα γιατι βλέπω κοσμο να ταλαιπωρητε και να ρωταει απεγνωσμενα για το τι γίνεται στα ελπε.. Προσβαλω μονο τους δηθεν εδω.. 

Link to comment
Share on other sites

Α και το θέμα που εθιξες το οτι αν πηγα που σου ειπα οτι οχι δεν πηγα.. Δεν ειχα αγγλικα και δεν ειδοποιηθηκα.. Ασ πούμε οτιορθα το χειριστικαν... Αλλα φιλος φιλου δεν ειχε ουτε πτυχιο σχολης... Ουτε αγγλικα ουτε ενα ρημάδι χαρτί να καταθεσει... Ξερεις τι ειχε;; ενα πολυμπριζο με θεση μια.. Αν καταλαβες καλως.. 

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε εγώ καταλαβαίνω τι λες. Και προσπαθώ να σου εξηγήσω ότι υπάρχει μια κατάσταση στην οποία δεν μπορείς να κανεις κάτι για να την αλλάξεις. Τζάμπα χαλιέσαι. Αυτοί που είναι να μπουν θα μπουν και αυτοί που δεν θα μπουν θα καταλάβουν τι γίνεται και θα ηρεμήσουν. Δεν είναι όλη η ζωή μια θέση εργασίας. Το παλεύεις με ότι έχεις να αντιμετωπίσεις και προχωράς. Κι εγώ ήμουν από αυτούς που δεν θα συμμετέχουν στη συνέντευξη γιατί δεν έγραψα καλά. Δεν ήξερα τι βάζουν αλλά την επόμενη φορά θα είμαι πιο συνειδητοποιημένος. Πιστεύω πως δεν οφελεί σε κάτι όλο αυτό, για αυτό σου είπα καλύτερα πες τον πόνο σου σε κανένα φίλο για καφέ. Εδώ που τα γράφεις δεν νοιάζεται κανεις. Ο καθένας από εμάς κοιτάει να πετύχει και να μπει. Όπως μπορεί.

Δεν γίνεται να λέμε τα αυτονόητα. Ίσως κι εσυ στη θέση τους να έκανες το ίδιο. Ίσως και όχι 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως τα λες ειναι.. Συγνώμη αν ξεφυγα λιγο απλα με επιασε η αγανακτηση μου χτες και με ολα αυτα που διαβασα καοως ενοχληθηκα.. Το λοιπον εγω δουλευω αλλου απλα παντα κοιτας το κΤι καλύτερο. Σου ευχομαι την επόμενη φορα να μπεις ακομα πιο δυναμικα.. Και ξέρεις κατι κουραστηκα να ελπιζω.. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.