Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

2 ώρες πριν, RUB said:

Ίσως να δούνε πόσο γρήγορα μπορούμε να ανταπεξελθουμε σε πειστικές καταστασεις, πόσο γρήγορα παίρνουμε τις σωστές αποφάσεις. 

Σίγουρα θα κοιτάξεις να απαντήσεις σε αυτά που ξέρεις σωστά ,αλλά θέλει να είσαι κ γρήγορος!όσα περισσότερα μπορείς 

Πάντως εξεταση από εξεταση διαφέρει και στον χρόνο! Φιλος τοτ άνδρα μου που μπήκε στα ΕΛΠΕ πεο 6ετιας, όταν του είπε για την εξεταση σήμερα, του πε πως όταν εξεταστηκε αυτός  ήταν πιο απλά 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, LexiKos said:

Πάντως εξεταση από εξεταση διαφέρει και στον χρόνο! Φιλος τοτ άνδρα μου που μπήκε στα ΕΛΠΕ πεο 6ετιας, όταν του είπε για την εξεταση σήμερα, του πε πως όταν εξεταστηκε αυτός  ήταν πιο απλά 

Για την ίδια θέση όμως?ανάλογα την θέση αλλάζει κ η δυσκολία 

Link to comment
Share on other sites

49 λεπτά πριν, RUB said:

Για την ίδια θέση όμως?ανάλογα την θέση αλλάζει κ η δυσκολία 

Ο άνδρας μου έδωσε για τεχνολογος διακινησης κ τεχνολογος ΥΑΠ. Βέβαια εργάζεται σαν βοηθος χημειου! Τρομερό άγχος για το αποτέλεσμα. Μεγάλος ανταγωνισμός και πολύ αναμονή.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, LexiKos said:

Ο άνδρας μου έδωσε για τεχνολογος διακινησης κ τεχνολογος ΥΑΠ. Βέβαια εργάζεται σαν βοηθος χημειου! Τρομερό άγχος για το αποτέλεσμα. Μεγάλος ανταγωνισμός και πολύ αναμονή.

Ναι το αντιλαμβάνομαι, όλοι έτσι είμαστε, καλά αποτελέσματα να έχει!μην σας παίρνει από κάτω βέβαια πότε δεν ξέρεις πως έχουν γράψει οι αλλοι

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, RUB said:

Ναι το αντιλαμβάνομαι, όλοι έτσι είμαστε, καλά αποτελέσματα να έχει!μην σας παίρνει από κάτω βέβαια πότε δεν ξέρεις πως έχουν γράψει οι αλλοι

Εκεί ελπίζουμε κ εμείς! 

Όσοι γνώρισε εκεί ο άνδρας μου πάντως, δούλευαν ήδη σε καλές εταιρείες και έδιναν για 2η φορά γραπτές εξετάσεις για τα ΕΛΠΕ.

Βέβαια ένας φίλος του που δουλεύει στα ΕΛΠΕ του δώσε καλά τιπς, για να μπορέσει να γράψει! 

Όπου μπορώ να βοηθήσω, θα χαρώ! Με βοήθησε πολύ το φόρουμ με πληροφορίες! Ελπιζω να βοήθησα/βοηθήσω και εγώ!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, LexiKos said:

Εκεί ελπίζουμε κ εμείς! 

Όσοι γνώρισε εκεί ο άνδρας μου πάντως, δούλευαν ήδη σε καλές εταιρείες και έδιναν για 2η φορά γραπτές εξετάσεις για τα ΕΛΠΕ.

Βέβαια ένας φίλος του που δουλεύει στα ΕΛΠΕ του δώσε καλά τιπς, για να μπορέσει να γράψει! 

Όπου μπορώ να βοηθήσω, θα χαρώ! Με βοήθησε πολύ το φόρουμ με πληροφορίες! Ελπιζω να βοήθησα/βοηθήσω και εγώ!

Το ότι δουλεύουν σε καλές εταιρείες δεν έχει καμία σχέση με αυτές τις εξετάσεις απ όσο έχουμε καταλάβει όλοι μας!παίζουν πολλά ρόλο,η προετοιμασία,η φυσική κ ψυχολογική κατάσταση του ατόμου και πως διαχειρίζεται προβλήματα τις καθημερινότητας!!σίγουρα υπάρχουν τις για τέτοιου είδους εξετάσεις.

Δεν έμεινε ευχαριστημένος από την απόδοση του?

Εμείς δίνουμε αύριο,θα σας γράψω και εγώ την αυριανή εμπειρία για ΝΟΤΟ

Link to comment
Share on other sites

Πολυ μετρια θεωρει πως εγραψε! Προετοιμασια δεν ειχε κάνει, αλλά γενικά είναι ψύχραιμος και αυτό ήταν υπέρ του. 

Κάπου μέσα στο φόρουμ διάβασα πως δεν παίρνουν για συνέντευξη όσους είναι μέσα στους επιτυχοντες των γραπτών εξετάσεων. Ισχύει; Επίσης παίρνουν άτομα που είναι εκτός κατάταξης; Διότι εγώ ξέρω πως εάν είσαι εντός σε καλούν. 

Αναμένω! 

Link to comment
Share on other sites

10 λεπτά πριν, LexiKos said:

Πολυ μετρια θεωρει πως εγραψε! Προετοιμασια δεν ειχε κάνει, αλλά γενικά είναι ψύχραιμος και αυτό ήταν υπέρ του. 

Κάπου μέσα στο φόρουμ διάβασα πως δεν παίρνουν για συνέντευξη όσους είναι μέσα στους επιτυχοντες των γραπτών εξετάσεων. Ισχύει; Επίσης παίρνουν άτομα που είναι εκτός κατάταξης; Διότι εγώ ξέρω πως εάν είσαι εντός σε καλούν. 

Αναμένω! 

Όχι δεν ισχύει, καλιυν για συνέντευξη τα άτομα που είναι μέσα στο όριο της κατάταξης που έχουν βάλει. Πχ αν μπείτε τώρα στο σαιτ που βγήκαν τα αποτελέσματα των μεταλλειολογων θα φωνάξουν τους πρώτους 15,το γράφει.

Βέβαια σε κάθε ειδικότητα ανάλογα τα άτομα που θέλουν να προσλάβουν καλούν έναν αριθμό ατόμων για συνέντευξη έτσι ώστε να καταλήξουν στον αριθμό που θέλουν. Αν είσαι εκτός οριων κατάταξης δεν σε καλούν 

Link to comment
Share on other sites

12 λεπτά πριν, LexiKos said:

Πολυ μετρια θεωρει πως εγραψε! Προετοιμασια δεν ειχε κάνει, αλλά γενικά είναι ψύχραιμος και αυτό ήταν υπέρ του. 

Κάπου μέσα στο φόρουμ διάβασα πως δεν παίρνουν για συνέντευξη όσους είναι μέσα στους επιτυχοντες των γραπτών εξετάσεων. Ισχύει; Επίσης παίρνουν άτομα που είναι εκτός κατάταξης; Διότι εγώ ξέρω πως εάν είσαι εντός σε καλούν. 

Αναμένω! 

Δλδ με τα τις που είχε από τον φίλο, θεωρεί τα πήγε μέτρια?

Φαντάσου εμείς που δεν έχουμε και τις πως θα τα παμε

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, RUB said:

Δλδ με τα τις που είχε από τον φίλο, θεωρεί τα πήγε μέτρια?

Φαντάσου εμείς που δεν έχουμε και τις πως θα τα παμε

Δεν του είπε κάτι τρομερό!

Καταρχάς αυτός μπήκε πριν 6 χρόνια και μας είπε ότι ήταν πολύ πιο απλά!

Του είπε πως δεν κολλάς σε ερώτηση για κανέναν λόγο. Ότι δεν σου βγαίνει να το απαντήσεις κατευθείαν το αφήνεις κ πας παρακάτω! 

Επίσης στο κείμενο των αγγλικών, το οποίο θα ναι μεγάλο, καλό είναι να μην κάτσεις να το διαβάσεις όλο, αλλά να ψάχνεις να βρεις στα γρήγορα την απάντηση στην ερώτηση! Εκτός αν τα αγγλικά σου είναι άψογα! Πάντως τα αγγλικά έχουν ανεβασμένο λεβελ, εισαι κ πιο πάνω από γνώσεις ενός μέτριου χρήστη! 

Ο μόνος εχθρός είναι ο χρόνος! Δεν βοηθάει καμία προετοιμασία! Θέλει καθαρό μυαλό, μόνο για να μουτζουρωσεις τις απαντήσεις, γιατί θέλει καλό μουτζουρωμα το κουτάκι, θέλει κοντά στο 1 με 1μιση λεπτό απ το σύνολο του λίγους χρόνου. 

Καθαρό μυαλό κ πλήρης συγκέντρωση. Και κυρίως όχι αργοπορία σε ερώτηση. 

Ελπίζω έστω κ λίγο να βοήθησα!

Καλή επιτυχία!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.