Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

11 λεπτά πριν, Garosh said:

Καλησπέρα. Στις δικές μας συνεντεύξεις ( χειριστές λειτουργίας) υπήρχε η δυνατότητα να αλλάξουμε την ώρα/ ημερομηνία των συνεντεύξεων οπότε φαντάζομαι κάτι τέτοιο θα ισχύσει και με τις δικές σας τώρα. Καλή επιτυχία σε όλους σας !

Στην πρώτη συνέντευξη με την εταιρεία που βάζει τα θέματα, τι ρωτάνε περίπου??και σε τι ποσοστό μετράει για την πρόσληψη?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με ρώτησαν τα κλασσικά που ρωτάνε στις συνεντεύξεις. "Πες μας λίγα λόγια για εσένα " , " Που έχεις εργαστεί ;" " Πώς πιστεύεις ότι μπορείς να βοηθήσεις την εταιρία από την θέση σου; " " Σου αρέσει να δουλεύεις ομαδικά;. Δεν ξέρω σε τι ποσοστό μετράει για την πρόσληψη αλλά προσωπικά μου φάνηκε σαν μια προεργασία για την δεύτερη συνέντευξη με την επιτροπή των ΕΛΠΕ

Link to comment
Share on other sites

8 λεπτά πριν, Garosh said:

Εμένα με ρώτησαν τα κλασσικά που ρωτάνε στις συνεντεύξεις. "Πες μας λίγα λόγια για εσένα " , " Που έχεις εργαστεί ;" " Πώς πιστεύεις ότι μπορείς να βοηθήσεις την εταιρία από την θέση σου; " " Σου αρέσει να δουλεύεις ομαδικά;. Δεν ξέρω σε τι ποσοστό μετράει για την πρόσληψη αλλά προσωπικά μου φάνηκε σαν μια προεργασία για την δεύτερη συνέντευξη με την επιτροπή των ΕΛΠΕ

Αφού ρώτησαν αυτά στην πρώτη...στην δεύτερη στα ελπε τι σε ρώτησαν δλδ?

Link to comment
Share on other sites

Πάνω κάτω τα ίδια ρωτήσανε και στην δεύτερη συν κάποιες παραπάνω ερωτήσεις σχετικά με το προηγούμενο εργασιακό μου περιβάλλον. 

 

Link to comment
Share on other sites

49 λεπτά πριν, Garosh said:

Πάνω κάτω τα ίδια ρωτήσανε και στην δεύτερη συν κάποιες παραπάνω ερωτήσεις σχετικά με το προηγούμενο εργασιακό μου περιβάλλον. 

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μήπως γνωρίζετε αν στο κοντινό μέλλον πρόκειται να βγει προκήρυξη για ηλεκτρολόγους μηχανικούς και γενικά πόσο συχνά βγαίνουν προκηρύξεις στην ελπε;

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, nena_ said:

Καλημέρα. Μήπως γνωρίζετε αν στο κοντινό μέλλον πρόκειται να βγει προκήρυξη για ηλεκτρολόγους μηχανικούς και γενικά πόσο συχνά βγαίνουν προκηρύξεις στην ελπε;

Η αλήθεια είναι πως δεν έχω δει πρόσφατα προκήρυξη για ηλεκτρολόγους μηχανικούς πάρα μόνο για τεχνολόγους ηλεκτρολόγους..βέβαια δεν είμαι στο αντικείμενο για να ξέρω,οπότε δεν έχω παρατηρήσει αν έχουν βγάλει ποτέ 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.