Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

Καλημέρα. 

Μέχρι στιγμής για τις αιτήσεις στο νότιο τομέα- αν έχω καταλάβει σωστα- μόνο οι μηχανολόγοι μηχανικοι έχουν ειδοποιηθει; Γνωρίζει κάποιος για τους ηλεκτρολογους μηχανικούς και αν έχουν αρχίσει να καλούν;

 

Link to comment
Share on other sites

τηλεφώνησα στο τμήμα ανθρώπινου δυναμικού Θεσσαλονίκης και έμαθα ότι εντός του μήνα θα ενημερώσουν ηλεκτρολόγους και μηχανολόγους (για Βορρά ρώτησα) είτε θετικά είτε αρνητικά. Επίσης έμαθα ότι μέσα στο Μάρτιο θα περάσουμε ιατρικές εξετάσεις και εκπαίδευση. μέχρι σήμερα δεν με κάλεσαν εμένα τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Ας επιβεβαιώσει κάποιος το γεγονός ότι έχουν ξεκινήσει οι ιατρικές εξετάσεις στις προαναφερθείσες ειδικότητες. 

Edited by elena2
Link to comment
Share on other sites

14 λεπτά πριν, elena2 said:

Εγώ άκουσα ότι η διαδικασία δεν έχει ξεκινήσει για καμία ειδικότητα ακόμα. 
Δεν επιβεβαίωσε και κάποιος το γεγονός ότι έχουν ξεκινήσει ιατρικές εξετάσεις στις προαναφερθείσες ειδικότητες. 
Οπότε, υπομονή! 

μηχανολόγοι νότου έχουν κάνει ήδη ιατρικές εξετάσεις κ τεστ υψοφοβιας!ξεκινάνε μέσα στον Μάρτιο. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια, υπαρχει ενημερωση σχετικα με τους χημικους μηχανικους στον Νοτο; 

Μετα απο αλλεπαλληλες προσπαθειες στο τμημα HR ειτε τηλεφωνικα ειτε με μαιλ βρηκα νεκρικη σιγή. Μας εχουν στο σκοταδι ολους χωρις καμια ενημερωση. 

2 πηγες εχω, και μονο για τους Μηχανολόγους Νότου και οι δυο, επιβεβαιώνω οτι ειναι οι μονοι που μπορεσα να μαθω οτι εχουν ξεκινησει κανονικα τις διαδικασιες.

Ολες οι υπολοιπες προκηρύξεις που βρισκόμαστε?

 

Edit: μου απαντησαν επιτελους, για χημμηχ νοτου δεν εχει ολοκληρωθει η διαδικασια, μου ανεφεραν 1ο 15θημερο του Μαρτιου

 

Edited by alexacker
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, alexacker said:

Καλησπέρα παιδια, υπαρχει ενημερωση σχετικα με τους χημικους μηχανικους στον Νοτο; 

Μετα απο αλλεπαλληλες προσπαθειες στο τμημα HR ειτε τηλεφωνικα ειτε με μαιλ βρηκα νεκρικη σιγή. Μας εχουν στο σκοταδι ολους χωρις καμια ενημερωση. 

2 πηγες εχω, και μονο για τους Μηχανολόγους Νότου και οι δυο, επιβεβαιώνω οτι ειναι οι μονοι που μπορεσα να μαθω οτι εχουν ξεκινησει κανονικα τις διαδικασιες.

Ολες οι υπολοιπες προκηρύξεις που βρισκόμαστε?

 

Edit: μου απαντησαν επιτελους, για χημμηχ νοτου δεν εχει ολοκληρωθει η διαδικασια, μου ανεφεραν 1ο 15θημερο του Μαρτιου

 

καλησπέρα!όταν λένε διαδικασία τι ακριβώς εννοούν?δεν έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία επιλογής ή διαδικασία ιατρικών εξετάσεων και πρόσληψης?είναι δύο διαφορετικά στάδια....

Link to comment
Share on other sites

57 λεπτά πριν, RUB said:

καλησπέρα!όταν λένε διαδικασία τι ακριβώς εννοούν?δεν έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία επιλογής ή διαδικασία ιατρικών εξετάσεων και πρόσληψης?είναι δύο διαφορετικά στάδια....

Λογικά όσοι καλούνται για ιατρικές εξετάσεις δεν σημαίνει ότι έχουν περάσει στην επόμενη φάση-αυτήν της πρόσληψης ;

Link to comment
Share on other sites

10 λεπτά πριν, elena2 said:

Λογικά όσοι καλούνται για ιατρικές εξετάσεις δεν σημαίνει ότι έχουν περάσει στην επόμενη φάση-αυτήν της πρόσληψης ;

αν περαστούν με επιτυχία και οι ιατρικές εξετάσεις θεωρώ πως ναι.

το ερώτημα μου πιο πάνω ήταν στο ότι ποια απ όλες τις διαδικασίες δεν έχει ολοκληρωθεί;της επιλογής των επιλαχοντών  κ έπειτα να πάνε για ιατρικές εξετάσεις ή διαδικασία των εξετάσεων;;θέλω να πω μήπως εχει γίνει η επιλογή και εμείς άδικα περιμένουμε να μας καλέσουν.. 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, elena2 said:

Λογικά όσοι καλούνται για ιατρικές εξετάσεις δεν σημαίνει ότι έχουν περάσει στην επόμενη φάση-αυτήν της πρόσληψης ;

Ρωτησα εαν η διαδικασια για τους χημικους μηχανικους νοτου εχει ολοκληρωθει, οπως και στους μηχανολογους νοτου. Η απαντηση ηταν πως ενώ οντως η διαδικασια εχει ολοκληρωθει για τους μηχανολογους, οι χημμηχ θα ενημερωθουν 1ο 15θημερο του Μαρτιου. 

Ξαναρωτησα εαν θα ενημερωθουμε ειτε θετικα ειτε αρνητικα, και μου απαντησε οτι πρωτα θα ενημερωθουν θετικα οσοι ειναι (καταλαβαινω ακομα δεν εχει γινει καν για εμας) και μετα ειπε οτι θα ενημερωθουν αρνητικα ολοι οι υποψηφιοι οταν ολοκληρωθουν ολες οι διαδικασιες σε ολες τις προκηρυξεις.

 

Επισης πηρα γυρω στις 11 και με εξυπηρετησαν, πιο νωρις απλα χτυπουσε αδικα

 

Edited by alexacker
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.