Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

Βρε παιδιά, από αυτούς που λέγανε ότι ήταν δύσκολα τα θέματα, πέρασε κανείς στην επόμενη φάση??και δεν λέω γι αυτούς που είναι σε κατηγορίες που τους περνάνε όλους στην επόμενη φάση.....

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, RUB said:

Βρε παιδιά, από αυτούς που λέγανε ότι ήταν δύσκολα τα θέματα, πέρασε κανείς στην επόμενη φάση??και δεν λέω γι αυτούς που είναι σε κατηγορίες που τους περνάνε όλους στην επόμενη φάση.....

Εγώ δεν πέρασα πάντως κ τα θέμαυα ήταν τραγικά κ επ' ουδενί δεν ήταν θέματα απόδειξης ικανοτήτων.έδωσα τεστ ικανοτήτωβ στην ττε με την icap και ήταν όντως ικανοτήτων.τι να πεις...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 λεπτά πριν, anastasian said:

Εγώ δεν πέρασα πάντως κ τα θέμαυα ήταν τραγικά κ επ' ουδενί δεν ήταν θέματα απόδειξης ικανοτήτων.έδωσα τεστ ικανοτήτωβ στην ττε με την icap και ήταν όντως ικανοτήτων.τι να πεις...

Συμφωνώ απόλυτα...η αξιολόγηση είναι τουλάχιστον αστεία με θέματα τύπου sudoku!!!κρίμα να κρίνονται έτσι ειδικότητες μηχανικών από ανθρώπους άσχετους με το αντικείμενο!!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα περασα (και σε καλη θεση καταταξης) και με καλεσαν και για τη συνεντευξη.

Τα τεστ ειναι λιγο οτι να ναι οπως ειπα και πισω αλλα αν τα διαχειριστεις σωστα ,κατι γινεται.

Τωρα αν εχουν νοημα να μπαινουν τετοια, εχει με βαση τη λογικη που αναφερεται στη προηγουμενη σελιδα. 

Αφου εχουν τοσες αιτησεις καπως πρεπει να γινει "ξεσκαρταρισμα" ασχετα αν ειναι δικαιος η οχι ο τροπος.

Που και εγω πιστευω οτι δεν ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, Dantε said:

Προσωπικα περασα (και σε καλη θεση καταταξης) και με καλεσαν και για τη συνεντευξη.

Τα τεστ ειναι λιγο οτι να ναι οπως ειπα και πισω αλλα αν τα διαχειριστεις σωστα ,κατι γινεται.

Τωρα αν εχουν νοημα να μπαινουν τετοια, εχει με βαση τη λογικη που αναφερεται στη προηγουμενη σελιδα. 

Αφου εχουν τοσες αιτησεις καπως πρεπει να γινει "ξεσκαρταρισμα" ασχετα αν ειναι δικαιος η οχι ο τροπος.

Που και εγω πιστευω οτι δεν ειναι.

Πότε σε κάλεσαν και για ποια ημερομηνία; Είχες τη δυνατότητα να επιλέξεις ημερομηνία συνέντευξης ή απλώς στο ανακοίνωσαν; 

Με απασχολεί αν θα μπορέσω λόγω της υφιστάμενης δουλειάς. 

Πότε ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα σου και πότε σε κάλεσαν χρονικά; Καλή επιτυχία 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, lazaros. said:

Γνωρίζεις κανένας εάν θα προσληφθούν όλοι από αυτούς που έχουν προκριθεί από τη γραπτή διαδικασία?

Όχι φυσικά.για αυτό υπάρχουν οι 2 συνεντεύξεις.νομίζω το 1/3 περίπου παίρνουν

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη,να ρωτήσω κάτι? Πήρες κανένας τηλέφωνο την εταιρεία για να μάθει τα αποτελέσματα του? Πήρα 2 μέρες συνεχόμενα με είπαν ότι θα με πάρουν να κανονισμός ραντεβού και δεν με έχουν καλέσει ακόμα. Είμαι μια θέση κάτω ακριβώς από αυτούς που παίρνουν για συνέντευξη και θέλω να δω τη διαφορά βαθμολογίας σε σχέση με αυτούς που περνούν .

Link to comment
Share on other sites

On 30/11/2022 at 6:16 ΜΜ, anastasian said:

Όχι φυσικά.για αυτό υπάρχουν οι 2 συνεντεύξεις.νομίζω το 1/3 περίπου παίρνουν

Α είναι δύο κιόλας;

Χαρά στο κουράγιο σας!😅

Είναι τουλάχιστον διαδικτυακές ή σας κουβαλάνε και γι' αυτό με δικά σας έξοδα Αθήνα και Θεσσαλονίκη;

On 30/11/2022 at 10:14 ΠΜ, Dantε said:

Αφου εχουν τοσες αιτησεις καπως πρεπει να γινει "ξεσκαρταρισμα" ασχετα αν ειναι δικαιος η οχι ο τροπος.

Υπάρχει τρόπος που είναι και αποδοτικός και δίκαιος κ.λπ. και λέγεται «ανάγνωση, αξιολόγηση και shortlisting αιτήσεων, βιογραφικών κ.λπ. από εξειδικευμένο προσωπικό»!

Επειδή όμως στα ΕΛ.ΠΕ. η λούφα πάει σύννεφο, η αργομισθία βασιλεύει κι έτσι κι αλλιώς ό,τι κι αν γίνει πληρώνει ο μακάκας ο φορολογούμενος (έστω κι έμμεσα), είναι πολύ πιο convenient γι' αυτούς να μην ασχοληθούν καθόλου μ' αυτό κι απλά να το δώσουν στην κάθε Evalion (κάνοντας και την ανάλογη «μπίζνα», με το ανάλογο όφελος για τους ίδιους κ.λπ. στα πλαίσια αυτής της εργολαβίας), που με τη σειρά της ως εταιρεία αποτελούμενη από παντελώς άσχετους με το αντικείμενο ανθρώπους διεξάγει εξετάσεις αποτελούμενες από τις διάφορες cringe σαχλαμάρες που έχουν «εφεύρει» οι διάφοροι influencers HRάδες της κακιάς ώρας!

Καλύτερα να σας εξέταζαν στο τάβλι και την ξερή, αυτά τουλάχιστον θα τα «ασκήσετε» (αν δεν είστε οι μακάκες που μπήκατε με το σπαθί σας) ως εργαζόμενοι των ΕΛ.ΠΕ. και καλό είναι να είστε γνώστες για να μην εκνευρίζετε τον προϊστάμενό σας καθυστερώντας το παιχνίδι!😏

Edited by Grechelangelo
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.