Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

On 9/4/2022 at 10:05 ΜΜ, Giorgos1981 said:

απλά πολλοί δηλώσαν ότι είναι μέσα στα ΕΛΠΕ και τα ξέρουν και έχω μπερδευτεί. Τέσπα εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους.

Καποιες εξετασεις γινονται και στα ελπε οπως οφθαλμιατρος , μην αγχωνεσαι οι ιατρικες δεν ειναι κατι , ενα γενικο τσεκ ειναι, πρεπει να υπαρχει κατι πολυ σοβαρο για να κοπει καποιος

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, GEORGE1992 said:

Πολύ φοβάμαι ότι θα μας ενημερώσουν μετά το Πάσχα. Ψυχοφθόρα κατάσταση

Και εγώ έτσι πιστεύω... 

Αν όχι μεγάλη Δευτέρα ή Τρίτη τότε μετά από το Πάσχα 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μια ερώτηση. Ξέρεις κανείς για την DIAXON στην κομμωτηνη είναι καλά, κ με τα λεφτά το δίνουν? Είναι θυγατρική της ΕΛΠΕ. Επειδή θ δώσω εξέτασης γιαυτό ρωτάω. Σας ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

16 λεπτά πριν, Ttec said:

Καλησπέρα, μια ερώτηση. Ξέρεις κανείς για την DIAXON στην κομμωτηνη είναι καλά, κ με τα λεφτά το δίνουν? Είναι θυγατρική της ΕΛΠΕ. Επειδή θ δώσω εξέτασης γιαυτό ρωτάω. Σας ευχαριστώ 

Να πας να δώσεις. Είναι καλά και γλυτωνεις και τον καρκίνο του διυλιστηρίου. Καλή επιτυχία και να ξέρεις ότι αξίζει παρά πολύ 

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, Tyler said:

Να πας να δώσεις. Είναι καλά και γλυτωνεις και τον καρκίνο του διυλιστηρίου. Καλή επιτυχία και να ξέρεις ότι αξίζει παρά πολύ 

Αυτό περί ασθένειας από το διυλιστήριο,δεν μπορώ να καταλάβω ποιός σας το έχει μεταφέρει και διαιωνίζεται. Σαν υπεύθυνος σε ογκολογικά φάρμακα σε πολυεθνική φαρμακευτική (προηγούμενη επαγγελματική μου εμπειρία) η κατανομή των κρουσμάτων της ασθένειας που ανέφερες,δεν διαφέρει από τις 'καθαρές' περιοχές της Ελλάδας (π.χ Ρόδος) σε σχέση με τις ρυπογόνες περιοχές (π.χ δυτική Αττική) και μιλάω για ποσοστό επί του συνολικού πληθυσμού.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 λεπτά πριν, godsolo said:

Αυτό περί ασθένειας από το διυλιστήριο,δεν μπορώ να καταλάβω ποιός σας το έχει μεταφέρει και διαιωνίζεται. Σαν υπεύθυνος σε ογκολογικά φάρμακα σε πολυεθνική φαρμακευτική (προηγούμενη επαγγελματική μου εμπειρία) η κατανομή των κρουσμάτων της ασθένειας που ανέφερες,δεν διαφέρει από τις 'καθαρές' περιοχές της Ελλάδας (π.χ Ρόδος) σε σχέση με τις ρυπογόνες περιοχές (π.χ δυτική Αττική) και μιλάω για ποσοστό επί του συνολικού πληθυσμού.

Μου λες δηλαδή ότι το να δουλεύεις σε γραφείο, πωλητής σε ένα κατάστημα κλπ είναι το ίδιο με το να δουλεύεις μέσα στις μονάδες και να εισπνέεις υδρογονάνθρακες, υδρόθεια κλπ; Πολύ φιλικά, πιστεύω πως επιβαρύνεις αρκετά τον οργανισμό σου. Ίσως έχω και άδικο 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Tyler said:

Μου λες δηλαδή ότι το να δουλεύεις σε γραφείο, πωλητής σε ένα κατάστημα κλπ είναι το ίδιο με το να δουλεύεις μέσα στις μονάδες και να εισπνέεις υδρογονάνθρακες, υδρόθεια κλπ; Πολύ φιλικά, πιστεύω πως επιβαρύνεις αρκετά τον οργανισμό σου. Ίσως έχω και άδικο 

Καλησπέρα. Δε νομίζω ότι είπε πως είναι το ίδιο. Είπε ότι δεν αποτελεί αυξημένο παράγοντα καρκινογένεσης σύμφωνα με τα στατιστικα στοιχεία που έχει στη διάθεση του. Δε μίλησε για άλλες νόσους (πχ. εγκεφαλικές, καρδιαγγειακες κ.α.) όπου προφανώς υπάρχει επιβάρυνση, γι’αυτο και η εργασία κατατάσσεται στα βαρέα και ανθυγιεινά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.