Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελληνικά Πετρέλαια ΕΛΠΕ


sakatis

Recommended Posts

Καλησπέρα σας παιδιά. Θέλω να κάνω 2 ερωτήσεις. Περί ιατρικών εξετάσεων. Τι περιλαμβάνουν γνωρίζει κάποιος υπεύθυνα; Γιατί πήρα τηλ το διαγνωστικό και μου είπαν αιματολογικές, θώρακος και καρδιογράφημα. Και να πάω νηστικός.  Εχω διαβάσει εδώ στο φόρουμ για ψυχίατρους, για τεστ ναρκωτικών, για ψυχολόγους, κτλπ κτλπ. Γνωρίζει κάποιος τι εξετάσεις θα γίνουν εν τέλη; και τα τεστ υψοφοβίας και κλειστοφοβίας θα γίνουν την ίδια μερα;; Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

 Αυτήν την εβδομάδα που έρχεται περνάμε ιατρικές και την επομένη τα τεστ υψοφοβίας/ κλειστοφοβίας οι Νότιοι. Την ημέρα εκείνη μου είπαν πως θα μας δει και ΩΡΛ στο διυλιστήριο. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 λεπτά πριν, Manolis900 said:

Πιο υπεύθυνα απο το διαγνωστικο οπου μίλησες ηδη, ποιος να ξερει; 

απλά πολλοί δηλώσαν ότι είναι μέσα στα ΕΛΠΕ και τα ξέρουν και έχω μπερδευτεί. Τέσπα εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Giorgos1981 said:

Καλησπέρα σας παιδιά. Θέλω να κάνω 2 ερωτήσεις. Περί ιατρικών εξετάσεων. Τι περιλαμβάνουν γνωρίζει κάποιος υπεύθυνα; Γιατί πήρα τηλ το διαγνωστικό και μου είπαν αιματολογικές, θώρακος και καρδιογράφημα. Και να πάω νηστικός.  Εχω διαβάσει εδώ στο φόρουμ για ψυχίατρους, για τεστ ναρκωτικών, για ψυχολόγους, κτλπ κτλπ. Γνωρίζει κάποιος τι εξετάσεις θα γίνουν εν τέλη; και τα τεστ υψοφοβίας και κλειστοφοβίας θα γίνουν την ίδια μερα;; Ευχαριστώ.

Ξερουμε ποιο ειναι το ιατρικο κεντρο για θεσσαλονικη?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Giorgos1981 said:

Καλησπέρα σας παιδιά. Θέλω να κάνω 2 ερωτήσεις. Περί ιατρικών εξετάσεων. Τι περιλαμβάνουν γνωρίζει κάποιος υπεύθυνα; Γιατί πήρα τηλ το διαγνωστικό και μου είπαν αιματολογικές, θώρακος και καρδιογράφημα. Και να πάω νηστικός.  Εχω διαβάσει εδώ στο φόρουμ για ψυχίατρους, για τεστ ναρκωτικών, για ψυχολόγους, κτλπ κτλπ. Γνωρίζει κάποιος τι εξετάσεις θα γίνουν εν τέλη; και τα τεστ υψοφοβίας και κλειστοφοβίας θα γίνουν την ίδια μερα;; Ευχαριστώ.

Καλησπέρα παρέα με αυτά που είπες δίνεις και ούρα,ώστε να ελεγχθεί εάν υπάρχουν ναρκωτικές ουσίες. Εννοείται σε βάζουν να το κάνεις εκεί και όχι να τα φέρεις από το σπίτι σου.Ψυχοτεχνικά θα περάσεις στο διυλιστήριο μετά από τα τεστ υψοφοβίας-κλειστοφοβίας.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, godsolo said:

Καλησπέρα παρέα με αυτά που είπες δίνεις και ούρα,ώστε να ελεγχθεί εάν υπάρχουν ναρκωτικές ουσίες. Εννοείται σε βάζουν να το κάνεις εκεί και όχι να τα φέρεις από το σπίτι σου.Ψυχοτεχνικά θα περάσεις στο διυλιστήριο μετά από τα τεστ υψοφοβίας-κλειστοφοβίας.

υπογράφεις συγκατάθεση περι drug testing? γιατι ούρα παίρνουν και για ουρολογικές εξετάσεις, οπως ουρολοιμώξεις κτλπ.

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, Giorgos1981 said:

υπογράφεις συγκατάθεση περι drug testing? γιατι ούρα παίρνουν και για ουρολογικές εξετάσεις, οπως ουρολοιμώξεις κτλπ.

Εγώ δεν είχα υπογράψει κάτι,αλλά με είχαν ενημερώσει πως η λήψη των ούρων πρέπει να γίνει μέσα στο εξεταστικό κέντρο και στην συνέχεια έμαθα τον λόγο.

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, godsolo said:

Εγώ δεν είχα υπογράψει κάτι,αλλά με είχαν ενημερώσει πως η λήψη των ούρων πρέπει να γίνει μέσα στο εξεταστικό κέντρο και στην συνέχεια έμαθα τον λόγο.

επειδη εκανα συχνά στην προηγούμενη δουλειά μου ναρκοτεστ, παντα μου το ελεγαν και μου εδιναν χαρτι  να υπογράψω οτι δεχομαι να γίνει η συγκεκριμένη εξέταση και περι απορρήτων κτλπ κτλπ. Τέσπα ας κανουν ότι θελουν, απλα στις ουρολογικες εξετασεις πρεπει να δοθεί το δείγμα επιτόπου για λόγους ιατρικούς. Σ ευχαριστώ παντως και καλη συνέχεια. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.