Μετάβαση στο περιεχόμενο

Βιβλίο για AutoCad 2008


tkostis

Recommended Posts

ελληνικό ή αγγλικό.

 

Για τσάμπα λύση ψάξε να βρεις κανένα συγγενή φοιτητή σε πολιτικού μηχανικούς τοπογράφους αει τει κτλ τους δίνουν βιβλία του εμπορίου πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό ψαχνω

Δεν έχω κανένα συγγενή φοιτητή δυστυχώς

Μόνο από βιβλιοπωλεία αλλά θέλω να ξέρω να μην πηγαίνω ψάχνοντας

Link to comment
Share on other sites

Τα βιβλία του Γιάννη Κάππου από τον Κλειδάριθμο για 2d και 3d σχεδίαση πιστεύω ότι είναι καλό ξεκίνημα. Δες εδώ:

http://www.kapposit.gr/

Link to comment
Share on other sites

Τότε ενδεχομένως να μη σε καλύπτει. Πήγαινε σε κανένα κεντρικό βιβλιοπωλείο και δες το. Αν δεν έχει εκεί που είσαι, τότε να στο στείλω να το δεις.

Link to comment
Share on other sites

Και του Καπου και του Κορδονια, οπως επισης και του Γκιουρδα, είναι καλά τα βιβλία. Τα συγκεκριμένα δεν ξέρω, γενικά μιλάω. Αν και δε θα πρότεινα βιβλίο προσανατολισμένο στην ACTA... Επίσης υπάρχει και ο επίσημος οδηγός της Autodesk. Καλό θα ήταν να πάρεις βιβλίο που να λέει στον τίτλο τη λέξη "οδηγός". Συνήθως αυτά τα βιβλία είναι με παραδείγματα βήμα-βήμα και είναι πιο εύκολα και κατανοητά. Αλλά αφού ξεκινάς να μάθεις ένα πρόγραμμα, γιατί ξεκινάς με παλιά έκδοση?? (αυτό για εμένα είναι λάθος)

 

*edit*

Autodesk official training guide:

Mastering AutoCAD 2011 and AutoCAD LT 2011

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ με τον Στέφανο...υπάρχουν κάποιες ειδικες συνθήκες που σε οδηγούν σ αυτο;π.χ specs,δεν θέλεις τα ribbon κτλ....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.