Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αυθαίρετη κατασκευή <20τμ


Recommended Posts

Άκυρο συνάδελφε!!Σε δύο περιπτώσεις (μια αρχική υποβολή και μια σε επεξεργασία) δεξιά στην καρτέλα στο φύλλο καταγραφής βγάζει πρόστιμο ΚΧ<2000 και πάνω δεξιά πρόστιμο ΚΧ=2000!

Έλεος!!!!!Όλους στο περίμενε τους έχω!!Και βάζω στοίχημα ότι εγώ θα βγώ στο τέλος ο χαμένος γιατί θα ακούσω από κανέναν ΑΑΑΑΑ ο άλλος ο μηχανικός τα κάνει και εσύ ΟΧΙ και άντε να εξηγήσεις ότι είναι προς το συμφέρων τους!!

Link to comment
Share on other sites

Για 4,58μ2 μου βγάζει στην αρχική φάση επεξεργασίας τιμή <2000 και στο φύλλο καταγραφής και πάνω δεξια...αλλά όταν το στείλω μηπως βγάλει διχίλιαρο? έχει τρόμαξει το μάτι μας με δαύτους...μήπως είναι καμια παγίδα :smile: :-) :smile:

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια!!!Τι κάνω λάθος???Έλεος!!!Πως το κάνετε εσείς??Απλά πράγματα είναι ρε γαμώτο!!Τι μπορεί να πηγαίνει στραβά??

τι γινεται; καισ ε μένα το ίδιο γίνεται ;gamvro,panagiotis

nirvanas,μπορείτε να εντοπίσετε τι φταίει;

Edited by mixyak790
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το ίδιο βγάζει σε σημερινή δοκιμή. Για ΗΧ 5τμ παρότι στο φύλλο καταγραφής το πρόστιμο βγαίνει 680 Ευρώ στην καρτέλλα παίρνει ΚΧ=2000.

 

Αναρωτιέμαι αν έχει κανείς επίσημη ενημέρωση από ΤΕΕ ή αλλού ότι όντως είναι θέμα αναβάθμισης του συστήματος που εκκρεμεί και ότι δεν περιμένουμε άδικα. Εγώ έχω στείλει από την περασμένη βδομάδα ερώτημα με email, αλλά φοβάμαι πως απάντηση δε θα λάβω.

 

Εχει κανείς ενημέρωση ή απλά υποθέτουμε πως θα το αλλάξουν;

Link to comment
Share on other sites

[

Κι εμένα το ίδιο βγάζει σε σημερινή δοκιμή. Για ΗΧ 5τμ παρότι στο φύλλο καταγραφής το πρόστιμο βγαίνει 680 Ευρώ στην καρτέλλα παίρνει ΚΧ=2000.

 

Αναρωτιέμαι αν έχει κανείς επίσημη ενημέρωση από ΤΕΕ ή αλλού ότι όντως είναι θέμα αναβάθμισης του συστήματος που εκκρεμεί και ότι δεν περιμένουμε άδικα. Εγώ έχω στείλει από την περασμένη βδομάδα ερώτημα με email, αλλά φοβάμαι πως απάντηση δε θα λάβω.

 

Εχει κανείς ενημέρωση ή απλά υποθέτουμε πως θα το αλλάξουν;

μήπως το τεε αναμένει τροπολογία;

και οι gamvro και p.nirvanas το είδαν σίγουρα αυτό που λένε;

Link to comment
Share on other sites

Είναι σωστό ή θα πάει στα 2000 όταν πατήσω υποβολή?

 

Άκυρο εδώ έπρεπε να έχει μια φωτό....

 

http://img337.imageshack.us/img337/5116/prostimo485m2.jpg

Edited by panagiotisvranas
Link to comment
Share on other sites

σχολιο για την φωτο:

Αν του βγάλεις την παραβιαση αποστασεων Δ (εστω οτι δεν εχεις), θα σου βγαλει το 2000 πάλι.Δοκιμασε το.Εμενα ετσι μου κανει.

Link to comment
Share on other sites

Ουάου!!Ακόμα και σε φωτογραφία είναι εντυπωσιακό!!Μακάρι να δούλευε σε όλους το πρόγραμμα!!

Εκεί καταντήσαμε...να ισχύει το λογικό μόνο στις φωτογραφίες...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.