Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Μπράβο στον ολυμπιακό Οταν κερδίζεις μια πολύ καλή και ποιοτική ομάδα στο CL (που το ξέρουμε , αλλά το βλέπουμε και στο γήπεδο ) χωρίς να παίζεις σπουδαία μπάλα , τότε σημαίνει ότι έχεις ανέβεις σκαλοπάτια σαν ομάδα

Link to comment
Share on other sites

και εγώ θέλω να πιστεύω ότι πιάστηκε αδιάβαστος ο Ρανιέρι σαν νέος στα θέματα Εθνική Ελλάδος και Ελληνικό ποδόσφαιρο   και έπεσε θύμα των γνωστών φερέφωνων του χοντρού  

 

 

κατά την ίδια λογική  το ίδιο έπαθε απόψε κ ο ντιεγκο σιμεονε :mrgreen:

 

Link to comment
Share on other sites

κρίμα για τον Θρύλο να χάσει τελικά με μια στημένη φάση Ήταν πολύ ανταγωνιστικός και μπορούσε άνετα να φύγει με την ισοπαλία αφού η Μπάρτσα έκανε μόνο μια σπουδαία φάση και αυτή στο 90 Καλή επιτυχία στους υπόλοιπους αύριο

Link to comment
Share on other sites

κρίμα για τον Θρύλο να χάσει τελικά με μια στημένη φάση Ήταν πολύ ανταγωνιστικός και μπορούσε άνετα να φύγει με την ισοπαλία αφού η Μπάρτσα έκανε μόνο μια σπουδαία φάση και αυτή στο 90 Καλή επιτυχία στους υπόλοιπους αύριο

 

Για το Play station λες?  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ικαρε , χτες ταρακουνήθηκε  το γήπεδο της Μπαρτσα από το θρύλε - Θρύλε και εσύ μου γράφεις για Play station Εγώ εδώ και καιρό ασχολούμε περισσότερο με τις Κυπριακές ομάδες παρά τις δικές μας Το κυπριακό πρωτάθλημα αρχίζει να μου αρέσει καλύτερα από το δικό μας Δεν ξέρω αν μπορεί να μετακομίσει εκεί ο Πανιώνιος θα ήμουν ευτυχισμένος , σε σχέση με το ξεφτιλισμένο το δικό μας Και Θρύλος στην Κύπρο ένας είναι ΑΠΟΕΛ Έχω και πολλά φιλαράκια στην Κύπρο ενώ ένας φίλος μου καρδιακός από το σχολείο και συμφοιτητής στο ΕΜΠ , Πανιώνιος ζει εκεί , εδώ και χρόνια Εκανα και διπλωματική με Κύπριο συνφοιτητή μου Επομένως Κύπρος ολέ 

Link to comment
Share on other sites

Καρυστινέ, μπορεί ο κύπριοι να είναι αδέρφια μου, κ μάλιστα περισσότερο αδέρφια μου αποτι εσείς, αλλά ο θρύλος είναι ΕΝΑΣ  όπως  ένας είναι κ ο ΝΑΟΣ

Link to comment
Share on other sites

εγώ Θρύλο ξέρω μόνο αυτόν της Κύπρου γιατί πέρα από το ποδόσφαιρο η ιστορία του είναι μεγαλύτερη και σε άλλα θέματα πιο σημαντικά  Μπράβο σε Αστέρα Τρίπολης (είμαι δυο φορές χαρούμενος λόγο ότι είναι ομάδα της περιφέρειας ) και στον Απόλλωνα Λεμεσού που με 10 παίκτες κέρδισε τον αγώνα με την Ζυρίχη 3-2 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Το έχω δει το όνειρο και φέτος.. Πάλι χάλια ξεκινήσαμε το τρένο θα χαθεί απο τον Οκτώβρη, στο δεύτερο μισό θα ανέβουμε και θα βγούμε δεύτεροι για το τσού λου

Έτσι δεν γίνεται δουλειά. Κρίμα για τον κόσμο και σημερα..

Link to comment
Share on other sites

Μα με τα πλέι οφ , αρκεί να βγείς 5ος . Εκεί με τις μικρές διαφορές , αν είσαι σε φόρμα , που πιθανόν να είσαι αφού δεν έχεις διεθνείς παίκτες , μπορεί να ξαναβρεθείς δεύτερος . Η ουσία είναι ότι 3-5 χρόνια ακόμα θα είμαστε σε αυτά τα χάλια .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.