Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1479688.jpg

..

 

Μπορεί εντός του γηπέδου οι οπαδοί διαφορετικών ομάδων να μισιούνται, όμως πολλές φορές έχουν αποδείξει ότι όταν πρόκειται για το κοινό τους καλό λειτουργούν ενωμένοι. Ειδικά στη Βρετανία, όπου ο σεβασμός και η αλληλεγγύη των οπαδών είναι πλέον σύνηθες φαινόμενο, αποδεικνύοντας τον πολιτισμό τους.

Στο Μέρσεϊσάϊντ, οπαδοί της Λίβερπουλ και της Έβερτον ένωσαν τις φωνές τους και κρατώντας ένα πανό που έγραφε «Enough is enough» (δηλαδή «Φτάνει»), οι δύο πλευρές έδειξαν την έντονη αντίθεσή τους στις υψηλές τιμές των εισιτηρίων των αγώνων της Πρέμιερ Λιγκ.

Μάλιστα, σύμφωνα με όσα ακούγονται, περίπου 1.000 άτομα ετοιμάζουν πορεία στο Λονδίνο με τον ίδιο σκοπό.

Αξίζει να σημειωθεί πως τα πρώτα σχόλια στα Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης είναι θετικά για τις εν λόγω πρωτοβουλίες, ενώ υπάρχουν και αυτοί που τονίζουν πως για να υπάρξουν αλλαγές πρέπει να γίνει μποϊκοτάζ στα παιχνίδια.

 

 

καλημερα  σε όλους

 

και Χρονια Πολλά

στις Εορταζουσες  και Εορταζοντες

Edited by dimitris GM
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

μπράβο στον ¨θρύλο¨" , χαλαρά και πάλι στους ομίλους του Cl και του πάει του Τσιμπούρ η φανέλα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Απλώς είμαστε μια χώρα που αργεί λίγο να μπει σε ρυθμούς δουλειάς αμέσως μετά τις διακοπές , είμαστε λίγο κρασί λίγο θάλασσα και το αγόρι μου Γιατί όλοι εσείς οι υπόλοιποι είσαστε αυτήν την στιγμή σε κορυφαίους ρυθμούς ή σκέφτεστε ακόμα τις παραλίες ? Γιατί οι συμπατριώτες μας ποδοσφαιριστές να αποτελούν εξαίρεση ?

 

Εξαίρεση στην ομάδα μας ήταν οι από τους εκτός Ελλάδος εργαζόμενους Παπασταθόπουλος και Τοροσίδης που ήταν σε καλή κατάσταση και άντε λίγο οι ταχξίδης Κονέ και  Χριστοδουλόπουλος 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Την εντεκάδα ποιος την επέλεξε? Ο Ρανιέρι ή ο Μαρινάκης? 

Δηλαδή ο Μήτρογλου που έχει να παίξει μπάλα κάτι μήνες...είναι οκ και ο Κλάους στον πάγκο...

Ο Διαμαντάκος πότε πρόλαβε και κλήθηκε...?

Σόρυ αλλά τόσο παικταράδες έχουμε που ο Καρέλλης πχ δεν χωράει? 

Link to comment
Share on other sites

πέστα ικαρε και εγώ συμφωνώ , μάλλον ο Μαρινάκης κάνει κουμάντο σε όλα , αλλιώς δεν εξηγείται Η μισή εντεκάδα του ΠΑΟΚ ήταν βασική σε κάμποσες Εθνικές χτες με επιτυχίες όλες  και στην Ελλάδα μόνο ο Σαλπι  και μέσα παίκτες που δεν έχουν καθόλου παιχνίδια όπως ο Σαμαράς , ο Χολέβας και ο Μήτρογλου (ο οποίος παρά το ήταν βαρύς δεν έγινε ούτε αλλαγή )  Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια , ο Χοντρός έβαλε και εδώ το χέρι του 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΟΚτζής είμαι αλλά ας περιμένουμε.....

 

υ.γ. Πάντως χτες και οι δύο αρχηγοί ήταν δικοί μας....

Edited by Faethon11
Link to comment
Share on other sites

και εγώ θέλω να πιστεύω ότι πιάστηκε αδιάβαστος ο Ρανιέρι σαν νέος στα θέματα Εθνική Ελλάδος και Ελληνικό ποδόσφαιρο   και έπεσε θύμα των γνωστών φερέφωνων του χοντρού  

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.