Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση στη ρύθμιση αυθαιρέτων του Ν.4014/11 ως 14/9/2012


ΟΩΝ

Recommended Posts

@akius,

εύχομαι να σου ζήσουν...

Για τις ελιές και τα ρόδια συμφωνώ ... είμαι στον ίδιο δρόμο ... μυστρί στην κωλότσεπη και στο χωριό !

Ελπίζω να μην σκύβω τόσο όσο αυτοί που προανέφερες ... είναι και η ηλικία βλέπεις !

 

@Archi,

... χωρίς προφανή λόγο ...

για τα bold σίγουρα, η ενδιάμεση πρέπει να διαγραφεί ...

 

@ΙΑΣΟΝΑ +1

Edited by kan62
Link to comment
Share on other sites

ασε οτι και αν λεμε καλα που γινεται ετσι.........2 δηλωσεις που δεν εριξα σημερα μου τηλ οι πελατες να δουν αν με προλαβαν να μην τις ριξω ακομα.....

 

 

kan62

 

ευχαομαι και εγω τα καλυτερα για σενα και αυτους που αγαπας.....

 

και οπως εχω πει καλο κουραγιο σε ολους μας γιατι δεν ειδαμε τπτ ακομα......το αεροπλανο παει ακομα με τα καυσαερια και ας τελειωσαν τα καυσιμα.....οταν τελειωσουν και αυτα αρχιζει η ελευθερη πτωση

Edited by akius
Link to comment
Share on other sites

και οπως εχω πει καλο κουραγιο σε ολους μας γιατι δεν ειδαμε τπτ ακομα......το αεροπλανο παει ακομα με τα καυσαερια και ας τελειωσαν τα καυσιμα.....οταν τελειωσουν και αυτα αρχιζει η ελευθερη πτωση

 

 

GOOD POSTING.............

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά μια ερώτηση: Υπέβαλλα ένα αυθαίρετο στις 21/2/12 και έβγαλα το παράβολο. Μέχρι πότε πρέπει να πληρωθεί το παράβολο και μετά μέχρι πότε πρέπει να πληρωθεί η πρώτη δόση ή το εφάπαξ?Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Το παράβολο μάλλον άμεσα, για να ενταχθείς στο νόμο....

Αλλά και στις 30 Ιουνίου να πας, αν δεν το πάρουν στην τράπεζα, φτιάξε άλλη δήλωση με τα ίδια στοιχεία και βγάλε νέο, πλήρωστο και είσαι ΟΚ.

Η πρώτη δόση ένα μήνα μετά.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, ένα μήνα από τότε που θα πληρώσεις το παράβολο είναι η πληρωμή της α' δόσης ή του εφάπαξ.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.