Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μη πληρωμή προστίμου του 3843


DIMITRI

Recommended Posts

Καλήσπέρα

 

Αν κάποιος έχει στον 3843 υπολειπόμενες δόσεις και έχει κρίνει σκόπιμο να ενταχθεί στον 4014 ως πιο συμφέρον. Αυτό πλέον μπορεί να το κάνει ως τις 31/01/2013 ανεξάρτητα από την αναμονή για την παράταση αποπληρωμής των προστίμων του 3843;

Ή πρέπει να το κάνει ως τις 28/10/2012 αν παρ' ελπίδα δεν δοθεί παράταση στην αποπληρωμή των προστίμων του 3843;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ιασονα καλησπερα,

 

 

τελικα ξερουμε τι ισχυει για τα προστιμα του 3843; η αποπληρωμη των δοσεων ληγει την παρασκευη...εχει παρει υποτιθεται παραταση ή περιμενουμε κανενα νομο αυριο και μεθαυριο;

Link to comment
Share on other sites

Εχει πάρει προφορική παράταση αφού είναι στην ιστοσελίδα του ΥΠΕΚΑ αναρτημένο.Απλώς περιμένουμε την επισημοποίησή του σε κάποιο ΦΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς είναι....

Πολλοί πελάτες μου αποφάσισαν να πληρώσουν έως 31.1.2013 (με ό,τι αυτό συνεπάγεται).

Link to comment
Share on other sites

δλδ κατι δικο μου που εχω να μη τα δωσω αυριο μεθαυριο;

 

πως μπορουμε να ειμαστε σιγουροι; μηπως με ενα τηλ στο ΥΠΕΚΑ;

 

 

να ρωτησω κατι ακομα...τα εναπομειναντα προστιμα..πχ 4/10 συνολικα δοσεις φανταζομαι δε φαινεται στην τραπεζα που πλωνουμε ετσι δεν ειναι;

 

απλα πληρωνουμε 10 δοσεις και παμε τις αποδειξεις στην πολεοδομια;

 

αν εχουν απομεινει 4 δοσεις πρεπει να τις πληρωσω σαν 1 ή σαν 4 ξεχωριστες;

Edited by mkara
Link to comment
Share on other sites

Σίγουροι δεν μπορούμε να είμαστε αν δεν εκδοθεί το ΦΕΚ με την παράταση!!!

 

Πληρώνεις κάθε μια δόση ξεχωριστά (στην ίδια τράπεζα ή σε διαφορετικές, την ίδια ημέρα ή σε διαφορετικές) και στη συνέχεια πολεοδομία για περαίωση του φακέλου.

Edited by ΙΑΣΟΝΑΣ
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.