Μετάβαση στο περιεχόμενο

Σχόλια για το ειδικό πρόγραμμα των 10kW


pan100

Recommended Posts

Κατά την ταπεινή μου άποψη, αυτή η «συντεχνιακή» λογική, έφερε την χώρα στα χάλια που βρίσκεται σήμερα.

 

 

pan100 (Σκέτο – για μη με κράξεις και μένα),

 

σου απαντώ για 3η φορά (χωρίς να έχω κανένα όφελος όπως έχουν ΗΔΗ κάνει σχεδόν ΟΛΟΙ μέσα σε αυτό το Forum κάποια στιγμή). Αλλά ΕΛΕΟΣ …. Κάνε λίγο αυτοκριτική και αναρωτήσου μήπως έχεις κάνει κάτι λάθος…!!!

 

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΕΣΥ ΖΗΤΗΣΕΣ ΓΝΩΜΗ…!!!

 

Δηλώνεις διπλωματούχος Μηχ. Μηχ/κος προσπαθείς να μας πείσεις ότι είσαι αναλυτικός με λογική επιχειρηματολογία και όταν έφτασε η ώρα να τα αποδείξεις στην πράξη και για δική σου επένδυση - άνθρακας ο θησαυρός. Θα με ρωτήσεις … θα έπρεπε να τα ξέρω όλα…???? Όχι αλλά έπαιξες και έχασες, να έβρισκες κάποιον που τα γνώριζε.

 

Αναρωτιέμαι όταν θα σε ρωτήσει η γυναίκα σου …. ΓΙΑΤΙ με έβαλες να γίνω εγγυήτρια (μειωμένη μελλοντική πιστοληπτική ικανότητα) σε ένα δάνειο και που δεν μπορούμε πλέον να ενοικιάσουμε ΝΟΜΙΜΑ το διαμέρισμα τώρα που έχουμε μειωμένο εισόδημα …. Τι θα της απαντήσεις …… φταίει η νομοθεσία…… ΔΥΣΤΥΧΩΣ για σένα η νομοθεσία προϋπήρχε και ΦΤΑΙΕΙ αυτός που πήρε την απόφαση υλοποίησης του ΦΒ έργου με τα υπάρχων δεδομένα.

 

ΤΕΛΟΣ αναρωτιέμαι γιατί να σου αναφέρω δύο νέες πιθανές λύσεις στο θέμα σου, μετά από όλα αυτά που γράφεις ....????

 

Καλημέρα...!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΦΙΛΕ pan100.Για μενα ολοι εδω μεσα φιλοι ειναι και θα συνεχισουν να ειναι.Απ'τη στιγμη που καποιος δεν μου εχει κανει προσωπικο κακο,ειναι φιλος.Ετσι πορευομαι στη ζωη και δοξα τω Θεο,μου εχει βγει σε καλο εως τωρα.Δεν θελεις να σε αποκαλουμε 'φιλο'?Οκ!Κανενα προβλημα.

Αυτη η Ελλαδα ομως πεθανε...

 

Καλη σου μερα!

Link to comment
Share on other sites

Προς armageddon_gr , kusta80

Νομίζω ότι είναι καιρός να σταματήσει αυτή η αντιπαράθεση. Δεν βοηθά κανεναν και κουράζει τους αναγνώστες. Το ότι είναι κάποιος Μηχ. Μηχ/κος δεν σημαίνει ότι πρέπει να ξέρει όλους τους νόμους απέξω.

Καλημέρα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.