Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αριθμος Δηλωσεων


Recommended Posts

εγω λεω απο τη στιγμη που θα γινει ο μισος καθετος τοιχος ετσι οπως φαινεται στο σχημα που παρεθεσα και στο ισογειο και στο υπογειο τοτε να το παω με 2 δηλωσεις..

 

ο αριστερα θα χρεωθει και το ασνασερακι και το παταρι απο κοινου..

 

τι λες;

 

απο τη στιγμη που ο μισος τοιχος θα γινει λογω αρτοποιειου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ιασονα σε περιπτωση που εχει γινει μια σκαλα προς το υπογειο και το παταρι αυτη πρεπει να μπει σαν παραβαση με αναλυτικο;

 

επειδη θα εχω και το ασανσερακι, παμε στις 2 παραβασεις..οποτε μηπως να περιμενω το νεο νομο που λεει οτι θα παει ολες τις μικροπαραβασεις με ενα 500αρικο;

 

μηπως το ασανσερακι να μη το βαλω; (ρωτωντας σημερα στην πολεοδομια μου ειπαν οτι δεν αποτελει πολεοδομικη παραβαση ενα ασανσερακι εντος του νομιμου περιγραμματος.)

Edited by mkara
Link to comment
Share on other sites

ιασονα σε περιπτωση που εχει γινει μια σκαλα προς το υπογειο και το παταρι αυτη πρεπει να μπει σαν παραβαση με αναλυτικο; ΝΑΙ

 

επειδη θα εχω και το ασανσερακι, παμε στις 2 παραβασεις..οποτε μηπως να περιμενω το νεο νομο που λεει οτι θα παει ολες τις μικροπαραβασεις με ενα 500αρικο; ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ Ο ΝΕΟΣ ΝΟΜΟΣ

 

μηπως το ασανσερακι να μη το βαλω; (ρωτωντας σημερα στην πολεοδομια μου ειπαν οτι δεν αποτελει πολεοδομικη παραβαση ενα ασανσερακι εντος του νομιμου περιγραμματος.) ΔΗΛΑΔΗ, ΑΝ ΕΚΑΝΑΝ ΑΥΤΟΨΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΡΑΦΑΝ;;;

Link to comment
Share on other sites

αυτο μ ανεφεραν...οτι δε θα τα εγραφαν.....κ γω ξαφνιαστηκα

 

εσυ δλδ λες 2 παραβασεις;

 

διαμερισματωση δε θα βαλω γτ ο τοιχος στη μεση θα γινει..τι λες;

Link to comment
Share on other sites

Τη θέση μου την γνωρίζεις. Στα έχω πει. Μελέτησέ τα και αποφάσισε. Μεγάλο παιδί είσαι;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

σε περιπτση που εγινε ο τοιχος στη μεση δεν βαζω διαφορετικη διαμερισματωση ετσι δεν ειναι;

 

και στο ισογειο και στο υπογειο

Link to comment
Share on other sites

Τη θέση μου την γνωρίζεις. Στα έχω πει. Μελέτησέ τα και αποφάσισε. Μεγάλο παιδί είσαι;;;;;;

 

Ξαναδές τα μηνύματα από την αρχή (και τα pm) και θα καταλάβεις.

Μην με βάζεις να ξαναγράφω τα ίδια.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.