Μετάβαση στο περιεχόμενο

Απεκτησα το πτυχιο μου!! Πολιτικων εργων υποδομης!!! Κ τωρα τι???


vasilis88

Recommended Posts

ψαχνεις δουλειά ή ξεκινάς τη δική σου. Είσαι ελεύθερος επαγγελματίας και κάνεις ότι θες ή βρίσκεις εργασία ως υπάλληλος. Η αγορά είναι γεμάτη ευκαιρίες αυτή τη περίοδο. Ψάξε και παρόμοια thread αν θέλεις για αποφοιτους ΤΕΙ.

Προσωπικά, όταν τελείωσα τα ΤΕΙ, εκανα έναρξη και έψαξα δουλεια. Αφού έφαγα πολλές σφαλιάρες, καθώς γνωριμίες ήταν στο μηδεν, έκλεισα βιβλία και έδωσα για πολυτεχνείο.

Καλώς ήρθες στην ελεύθερη αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Eμένα μου ζήτησαν βεβαιώση απο΄την ΕΤΕΕΜ και στην εφορία και στο ΤΕΒΕ, αλλά χρειάζεται και ΑΜ και για την σφραγίδα.

Link to comment
Share on other sites

οκ συνάδελφοι, κάνω πισω σε αυτό το θέμα, ίσως να έχετε δίκιο και να το είχα ξεχάσει. Οι συντονιστές αν επιθυμούν ας διαγράψουν τα μηνύματα μου ώστε να μη μπρερδευτεί κάποιος συνάδελφος.

Link to comment
Share on other sites

Ο Κώστας έχει δίκιο . Καλημέρα .

 

Από την στιγμή που στον ΟΑΕΕ δεν κάνεις εγγραφή σαν μηχανικός , αφού ο ΟΑΕΕ δεν είναι ΤΣΜΕΔΕ , τότε τι να το κάνεις το χαρτί της ΕΕΤΕΜ .

Επίσης στην εφορία σαν ατομική επιχείριση δεν υποχρεούσαι να γραφτείς σε σύλλογο .

 

Νομίζω ότι δεν χρειάζεται τώρα να ασχοληθεί με ΕΕΤΕΜ . Επίσης αν δεν έχεις διάθεση να ανοίξεις άμεσα γραφείο να μην βιαστείς να κάνεις κάτι .

Βασικά ψάξου πρώτα και οι οργανισμοί θα σε περιμένουν . Οσοι μείνουν βέβαια .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.