Μετάβαση στο περιεχόμενο

Γνώμη για Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης


traganeus

Recommended Posts

Θα ήθελα απο την δικιά σας εμπειρία να μου πείτε την γνώμη σας πάνω σε αυτή την σχολή!

 

Συγνώμη αν δεν είναι σε σωσό χώρο αλλα ήθελα να ακούσω απόψεις απο Μηχανολόγους Μηχανικούς!!!!!

 

 

Ευχαριστώ!!!

 

Παρατήρηση: Τα θέματα πρέπει να αναρτώνται στην σωστή θεματική κατηγορία ανεξάρτητα της επαγγελματικής σας ιδιότητας. Ένας Πολιτικός Μηχανικός πχ δεν δημοσιεύει ένα θέμα που αφορά "Αμοιβές-Οικονομικά Αδειών" στην ενότητα των "Πολιτικών Μηχανικών".

Επειδή δημοσιεύεις ένα θέμα στην κατηγορία των Μηχανολόγων δε σημαίνει ότι θα σου απαντήσουν μόνο Μηχανολόγοι όπως και δε σου απάντησαν μόνο Μηχανολόγοι.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, Χάρης.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Γιατί ρωτάς? Πέτυχες και σκέφτεσαι να πας ή όχι?

Δεν ξέρω το αντικείμενό τους ή τί διαφορετικά μαθήματα έχουν, αλλά νομίζω ότι έχουν τα ίδια επαγγελματικά δικαιώματα με τους άλλους...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι κ απόλυτα σίγουρος αλλά αυτή δεν είναι ουσιαστκά μια νέα ονομασία των οικονομολόγων; Τώρα πια κοτσάρουν το "μηχανικός" παντού...

Link to comment
Share on other sites

Τους άλλους μηχανικούς εννοούσα, αλλά με προβλημάτησε ο σταυρος που μιλάει για ειδικότητα οικονομολόγων. Δεν είναι όπως οι Μηχανικοί παραγωγής? Δλδ μηχανικοί με κάποια εξειδίκευση? Δεν ξέρω πως έχουν διαμορφωθεί πλέον οι σχολές...

Link to comment
Share on other sites

Σε σχεση με τα κλασσικα δικαιωματα σε Η/Μ πχ δεν πιστευω να εχουν τιποτα.

Οι παραγωγης κ διοικησης ειναι μια κατευθυνση των μηχανολογων. Για αυτο κ εχουν/πηραν τα αντιστοιχα δικαιωματα

 

Χωρις να θελω να προσβαλω φοιτητες και να απαξιωσω την σχολη αυτη ποιο σκοπο εχει αυτη η σχολη;Να βγαλει κατι ενδιαμεσο σε μηχανικο και οικονομολογο; Ειλικρικα δεν μπορω να καταλαβω τον σκοπο δημιουργιας τετοιων σχολων.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.