Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση στην υποβολή σχεδίων στα αυθαίρετα μέχρι 30/9/2012


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 217
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Στο τέλος τπτ δεν θα καταθέσουμε...θα το δείτε...

 

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο....

 

Ας είμαστε Ρεαλιστές η Ελλάδα δυστυχώς δεν είναι έτοιμη να δεχθεί τέτοια αλλαγή στο σύστημα υποβολής και ελέγχου....

 

Σε 2-3 χρόνια που θα έχει μπει το νερό στο αυλάκι θα μπορούμε να εκτελούμε τις παροχές μας άφοβα .....

Link to comment
Share on other sites

Με αυτά που είναι σε οριστική υπαγωγή τι γίνεται? Και αυτά το Σεπτέμβριο ή εντός 10 ημερών απο τη μέρα που θα ανοίξει το σύστημα??

 

Και μέχρι το Σεπτέμβριο θα μπορεί κανείς να μεταβάλλει τις δηλώσεις του?? Πιθανόν να προκύψουν μικροδιαφορές!!

Edited by Manolis gon
Link to comment
Share on other sites

καλό το νέο!

Αλλά να δω πόσοι θα κρατηθούμε από οριστικές υπαγωγές μέχρι τότε για να εξοφληθούμε τα δεδουλευμένα μας...γιατί ήμουν καλό παιδί έως τώρα..

Πές τα φίλε μου.
Link to comment
Share on other sites

30.9.2012 ή 30.9.2013;;;;;

 

Μικρή η σημασία...το 12 καταστρέφεται ο πλανήτης και το 13, αν δεν έχει ήδη καταστραφεί ο πλανήτης, θα έχει διαλυθεί η χώρα...no worries! :mrgreen:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

επειδη έχω χάσει την μπάλα, τα σχεδία κλπ (διακιολογητικά β) πήραν παράταση, ωραία, αλλά που υποβάλλονται; πολεοδομίες, κεπ; ηλεκτρονικά όταν και άμα φτιαχτεί το σύστημα;

ευχαριστώ

 

 

Καλώς όρισες.Σε παρακαλώ συμπλήρωσε την ειδικότητα στο προφίλ σου.Ευχαριστώ, Manolis gon

Edited by Manolis gon
Link to comment
Share on other sites

Ηλεκτρονικά μέσω του συστήματος του ΤΕΕ!

Αλλά από ότι, προβλέπω μάλλον δεν θ' αποφύγουμε τις ...ουρές στις πολεοδομίες!

Link to comment
Share on other sites

επειδη έχω χάσει την μπάλα, τα σχεδία κλπ (διακιολογητικά β) πήραν παράταση, ωραία, αλλά που υποβάλλονται; πολεοδομίες, κεπ; ηλεκτρονικά όταν και άμα φτιαχτεί το σύστημα;

ευχαριστώ

 

Ξέρουμε μόνο πως πήραν παράταση μέχρι 30.9.2012,

 

Η διαδικασία υποβολής όμως δεν είναι ακόμα γνωστή......

 

 

Εν αναμονή και εδώ....

Link to comment
Share on other sites

Όλα μέχρι 30 - 9 - 12 ; ( ...και βλέπουμε ) . Ένοείται ( ...προς αποφυγή παρεξηγήσεων ) πως όποιος για οποιοδήποτε λόγο χρειάζεται να κάνει , κάθε είδους οριστική τακτοποίηση , μπορεί . Έτσι είναι ;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.