Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΜΙσθωτός ή Ελεύθερος Επαγγελματίας ? Γρήγορη Βοήθεια


Recommended Posts

Σου έδωσαν "προσφορά" μισθού και παρ'όλα αυτά σου είπαν ότι δεν τους κάνεις; Μπορείς να καταλάβεις "σοβαρότητα" εταιρείας και μόνο από αυτό...

400€Χ5 δεν είναι μισθός.

 

Εμενα περυσι μου ειχαν προσφερει να πληρωνω 200-300€Χ3

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σου έδωσαν "προσφορά" μισθού και παρ'όλα αυτά σου είπαν ότι δεν τους κάνεις; Μπορείς να καταλάβεις "σοβαρότητα" εταιρείας και μόνο από αυτό...

400€Χ5 δεν είναι μισθός. Επίδομα για τα ...εισητήρια του μετρό είναι. Κάτσε σπίτι σου καλύτερα να γλυτώσεις και το πρωινό ξύπνημα και τη ζέστη καλοκαιριάτικα...

 

+1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

@ Michanikos2010 Δεν μας λες και μας που βρηκες τετοια δουλεια με τοσα χρηματα να κανουμε ουρα απεξω; τωρα σοβαρα, δεν ηερω τελικα τι απο τα 2 επελεξες, μαλλον ΕΕ απο τα ποστς σου καταλαβαινω, αλλα πραγματικα πες μου: ισχυουν αυτα τα νουμερα που εγραψες;

Edited by charis_r
Link to comment
Share on other sites

Νταξ, παιδιά παίζουν τέτοια λεφτά σε εταιρείες....Δύσκολο αλλά παίζουν. Δεν ξέρεις και τι προυπηρεσία έχει ο άλλος και ποιος τον απασχολεί. Σε μεγάλη κατασκευαστική που δουλεύει ο κολλητός μου το 3χίλιαρο το χτυπάει με 8 χρόνια στην καμπούρα...

Link to comment
Share on other sites

Σε μεγαλες κατασκευαστικες συην Αθηνα ισως ναι. Βεβαια αμα βρεις καμια τετοια θεση (η ο κολλητος σου) ας μου πει και μενα να ετοιμασω βαλιτσες για κατω,αυριο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι στην Αθήνα μιλάω 6ης τάξης...Εχεις όμως δίκιο. Θέσεις για λίγους και "καλούς" και βασικά όσοι τρούπωσαν τρούπωσαν. Δεν παίρνουν με την καμία σου λέω.

Αλλά ξέρω και σε βιομηχανίες πχ aegean, sidenor, titan παίζουν καλά λεφτά....Ισχύει όμως το παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

Λέμε για αυτούς που κατάφεραν από πριν και χώθηκαν....Σήμερα με την καμία. Αντε κανένας μηχανικός πωλήσεων

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.