Μετάβαση στο περιεχόμενο

Υπέυθυνες Δηλώσεις. Χρειάζονται επικύρωση για το γνήσιο;


Recommended Posts

Σωστά, απλά αναφερόμουν στις στάνταρ!!! Ανάλογα με την περίπτωση μπορεί να προκύψουν οι επιπλέον στις οποίες αναφέρεσαι.

Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα και μεταγενεστερη ημερομηνια να εχει η εξουσιοδωτηση δεν τρεχει και τιποτα!!!! εγω με σταθερους πελατες δεν τους βαζω να υπογραψουν αμεσως εξουσιοδωτησεις...αφου την παλαιοτητα την γραφεις στην δευτερη υδ το βρισκω περιττο να κανεις νεα υδ...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντα τον βαζω να μου υπογραψει και μια ΥΔ παλαιοτητας

 

Δεν χρειάζεται ιδιαίτερη....

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εχεις αποδεικτικο παλαιοτητος, τοτε χρειαζεται.

Και συνηθως σε αυτα που δουλευω εγω, αποδεικτικα παλαιοτητος δεν υφιστανται γιατι ειναι αυθαιρεσιες κατασκευασθεισες κατα την ανεγερση της οικοδομης

Link to comment
Share on other sites

Η υπεύθυνη δήλωση εκτός όλων των άλλων έχει και ειδικό πεδίο όπου αναφέρεται και η "παλαιότητα" που δηλώνει ο ιδιοκτήτης.

Αντίγραφο αυτής που χρησιμοποιώ θα βρεις εδώ; http://www.michanikos.gr/files/file/688-%CE%A5%CF%80%CE%B5%CF%8D%CE%B8%CF%85%CE%BD%CE%B7-%CE%94%CE%AE%CE%BB%CF%89%CF%83%CE%B7-%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BF%CE%BA%CF%84%CE%AE%CF%84%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%81%CF%8D%CE%B8%CE%BC%CE%B9%CF%83%CE%B7-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%9D401411/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! Να ξαναρωτήσω κάτι ; Ανάθεση του ιδιοκτήτη στον μηχανικό δεν είναι η σύμβαση ανάθεσης - ανάληψης έργου;;;;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.